Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри дошкільної та початкової освіти обговорили зі стейкхолдерами актуальні освітні питання

Науково-педагогічні працівники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 17 вересня 2021 р. активно долучилися до обговорення актуальних освітніх питань зі стейкхолдерами в рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нова українська початкова школа: нові виміри професійного розвитку вчителя» (16-17 вересня 2021 р.), яку організовано КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  Запорізької обласної ради.

Так, в онлайн-полілозі «Підготовка та супровід професійного розвитку вчителя Нової української початкової школи» взяла участь завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти, докторка педагогічних наук, професорка Лариса Сущенко. Вона у своїй доповіді акцентувала увагу на підготовці майбутніх учителів початкових класів в умовах сучасних реалій, які здатні вирішувати складні спеціалізовані освітні завдання в початковій школі, сформувавши у них професійні компетентності у відповідності до Державного стандарту початкової школи на рівні, що відповідає академічній кваліфікації.

У доповіді вона наголосила на організації освітнього процесу, побудованого на практико-орієнтованому та компетентнісному підходах і спрямованого на формування здатності випускників здійснювати освітню діяльність в умовах запровадження концепції «Нова українська школа».

Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ сподіваються, що зустріч представників кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології з партнерами-колегами буде визначальною не тільки для них, а й для всіх учасників заходу.