Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету працюють з учнями в контексті їх профорієнтації

Представники біологічного факультету працюють з учнями в контексті їх профорієнтації

Представники біологічного факультету працюють з учнями в контексті їх профорієнтації
20.09.2021 10:32 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна робота

Активна профорієнтаційна робота представників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває з початком нового навчального року в ЗЗСО Запоріжжя. Шістнадцятого вересня 2021 року на запрошення вчителя біології Налини Шегди на зустріч з одиннадцятикласниками школи №86 завітала доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету д.с.-г.н. Ірина Полякова.

Майбутніх абітурієнтів Ірина Олександрівна ознайомила з інформацією про освітні програми, за якими вони зможуть навчатись на біологічному факультеті ЗНУ, надала список сертифікатів, необхідні для вступу, розповіла про майбутне працевлаштування.

Ірина Полякова нагадал учням про широкі можливості для саморозвитку під час навчання, які надаються здобувачам вищої освіти в Запорізькому національному університеті та про організацію освітнього процесу. Учні мали чимало питань щодо навчання на ОП «Мисливське господарство та рослинні ресурси», а саме про сертифікати, прохідний бал на бюджет та кількість бюджетних місць. Найбільший інтерес школярі виявили до освітньої програми «Генетика», як найсучаснішого напряму навчання, особливо з огляду на боротьбу з пандемією COVID-19. Учні висловили високу зацікавленністьдо проведеного заходу.

 

Схожі новини