Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного інституту познайомилися з виробничими ділянками ПАТ «Запоріжсталь»

20.09.2021 11:51 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Метінвест Запоріжсталь

Для студентів спеціальностей металургійного напряму інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) корисним стало відвідування провідного українського підприємства – ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь». Сімнадцятого вересня студенти інституту під керівництвом заступника директора ІННІ Романа Воляра відвідали деякі ділянки виробництва комбінату, а також зустрілися з генеральним директором ПАТ «Запоріжсталь» Олександром Мироненком. Олександр Григорович розповів гостям про головні напрями діяльності ТОВ «Метінвест Холдинг», зокрема, що сумарна потужність з виробництва чавуну компанії складає понад 14 млн. тонн на рік, із виробництва сталі – 15-16 млн. тонн, де частка «Запоріжсталі» – 4,4 млн. тонн чавуна і 4 млн тонн сталі.

Окрему увагу генеральний директор приділив питанням молодіжної політики та працевлаштування на підприємство, а також популяризації інженерних спеціальностей серед молоді. Студентів інженерного навчально-наукового інституту зустрічали начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» Сергій Койпиш та начальниця пресслужби ПАТ «Запоріжсталь» Марина Купряшіна. Вони провели для студентів пізнавальну екскурсію, яка розпочалася з диспетчерської служби «Запоріжсталі», адже саме сюди стікається вся інформація про роботу агрегатів, і тут відбувається оперативне управління комбінатом.

А потім гості відвідали центр практичного навчання «Кампус», де Роман Єгоров та пан Борисов ознайомили юнаків і дівчат із системою операційного поліпшення та методом 5С - системою організації робочого місця, яка значно підвищує ефективність і керованість процесів, покращує корпоративну культуру і піднімає продуктивність праці.

Запам’яталася молоді і розповідь про систему охорони праці та інтерактив з надання долікарської медичної допомоги, який продемонстрував на манекені директор з охорони праці, промислової безпеки та екології Олексій Шкарупа. А також відвідування доменного цеху, де майстер газового господарства Антон Жданович провів майстер-клас на тренажері.

Інженерний навчально-науковий інститут