Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет взяв участь у Тижні науки в Запорізькому ліцеї №62

Математичний факультет взяв участь у Тижні науки в Запорізькому ліцеї №62

22.09.2021 16:00 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет профорієнтаційна робота тиждень науки

Новий навчальний рік розпочався енергійно на всіх ланках системи освіти. У школах та вишах закипіла навчальна, виховна, наукова та профорієнтаційна робота. У Запорізькому ліцеї №62 наразі, за планом закладу, проходить цікавий та корисний Тиждень науки. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу), зокрема математичний факультет, як давній партнер ліцею, запросили на зазначений Тиждень науки.

На зустрічі з учнями 11 класу, профільного з математики та української мови, були присутні заступник декана математичного факультету Геннадій Циммерман та студент 4 курсу спеціальності середня освіта (інформатика) Іван Бабанін. Представник вишу розповів про традиційний кропіткий шлях наукового дослідження від гіпотези до багаторазової перевірки на практиці та масового використання, навів приклади наукових досліджень та вже готових технологій, які мали початок з гіпотетичних передбачень. Доповідач сконцентрував увагу присутніх на тому, що Наукове товариство ліцеїстів має щорічні здобутки – переможців науково-дослідницьких конкурсів, учасників наукових конференцій Всеукраїнського рівня, призерів Олімпіад з природничих та технічних наук, організаторами яких, до речі в нашому регіоні є ЗНУ. Від імені Запорізького національного університету Геннадій Циммерман запросив учнів на навчання до вишу, запропонував консультативну допомогу всім бажаючим займатись науково-дослідницькою роботою. Учні отримали інформаційні матеріали про ЗНУ, перелік освітніх програм підготовки.

Студент, своєю чергою, дав характеристику навчання у виші зі студентської точки зору, показав як проходить за час отримання вищої освіти становлення дорослої людини, на що необхідно звертати увагу абітурієнту при виборі спеціальності, наголосив на самомотивації та самоорганізації навчальної та інших видів діяльності молодої людини. Обговорювались також питання освіти в державних і приватних установах, кількості бюджетних місць, підрахунку рейтингового балу при вступі, сертифікатах ЗНО, підготовчих курсах.

Математичний факультет запрошує на навчання наступного року всіх хто цікавиться запровадженням результатів наукових досліджень до сучасних комп’ютерно-орієнтованих технологій.

На факультеті проводиться підготовка за багатьма освітніми програмами. Наші контакти:

Математичний факультет