Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи долучилися до міжнародного форуму

22.09.2021 17:05 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи міжнародний форум створення культурно-мистецьких туристичних продуктів

Днями науково-педагогічні працівники і студенти-магістри кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у Першому міжнародному Українсько-Німецького Форумі на тему «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння». Метою заходу стало формування партнерства заради стійкого розвитку навколо створення культурно-мистецьких туристичних продуктів «Україна-Німеччина». Це сприятиме досягненню порозуміння та миру на рівні широких аудиторій обох країн. Захід організувала Асоціація індустрії гостинності України.

Модераторами заходу виступили Олександр Лієв, голова правління асоціації, і Ервін Міден, член правління у напрямку гідів-екскурсоводів. Спікерами проєкту запросили представників державних інституцій, закладів вищої освіти і підприємств туристичного бізнесу України та Німеччини.

Участь у форумі надала можливість викладачам і студентам отримати нові знання щодо дослідження німецької культурної спадщини в Україні; формування нових туристичних маршрутів в Україні для німецькомовних туристів; основних тенденцій німецького туризму в умовах пандемії; розвитку нових напрямків українсько-німецької співпраці у сфері туризму.

Зауважимо, що деякі працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи є членами Асоціації гостинності України, що надає можливість систематичного залучення до проведення таких важливих заходів.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи