Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся масштабний креативний благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»

У ЗНУ відбувся масштабний креативний благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»

У ЗНУ відбувся масштабний креативний благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT»
24.09.2021 11:41 Все Головні новини Спортивний марафон благодійність центр культури студентська рада

Двадцять другого вересня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за підтримки адміністрації вишу та особисто ректора Миколи Фролова та проректора Геннадія Васильчука та за активної підготовки центру культури ЗНУ, адміністративно-господарчої частини, студентства з усіх факультетів вишу організували яскравий і непересічний благодійний спортивний марафон «SPORT FOR LIGHT». Його провели на яскраво вбраній кольоровими стрічками студентській площі між навчальними корпусами №№2 та 6. Основною його метою стало об’єднання спільних зусиль щодо збору коштів для встановлення ліхтарів від дороги (вул.Гоголя 64) до навчального корпусу №6 (вул.Жуковського 55а).

 До участі в марафоні долучились і викладачі, і студенти, і волонтери ZNU. Для них викладачі вишу, спортивні тренери й співробітники центру культури організували цікаву та насичену спортивну програму тренувань, а саме:

фітнес-марафон під керівництвом тренерки, викладачки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, дієтолога, Ольги Літвінової-Головань;

танцювальна програма Zumba від хореографа-постановника, тренерки, переможниці всеукраїнських і міжнародних змагань, чемпіонки України з бальних танців, засновниці танцювальної студії «Світ танцю» Мзії Харчілави;

заняття з йоги під керівництвом тренерки спортивного комплексу "Імпульс" Ірини Спіци;

турнір університетського аматорського боксу, організатором якого виступив завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професор Дамір Бікулов.

Ведучим марафону був Мирослав Клюквачов. Зауважимо, що до заходу долучилися: голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий, голова Кушугумської об’єднаної територіальної громади, президент міської федерації боксу – Володимир Сосуновський. Попередню підготовку до турніру університетського аматорського боксу учасники проходили на базі спортивних клубів: Gusev boxing, "Беркут", "Хорта". Як рефері вищої категорії на цьому турнірі в ринзі виступили: Олександр Ярошенко, Андрій Яковенко, а суддями в рингсайді: Віталій Міхєєнко, Володимир Сосуновський, Ігор Пилипенко. Крім того, до суддівської колегії долучились  Євгеній Парфьонов – суддя 1 категорії, тренер Балабинської школи боксу «Jeb» та Станіслав Карандей – суддя національної категорії, тренер з боксу СК «Мотор Січ».

Першими на ринг вийшли справжні професіонали Литковец Максим (Хортицька академія) та Зеленський Руслан (ЗНУ), які провели майстер-клас для усіх бійців. Цей двобій закінчився нічиєю. Загалом, до участі у турнірі долучились 17 учасників, а саме: Кобец Іван (факультет фізичного виховання), Городенюк Максим (факультет менеджменту), Карнаух Богдан (факультет фізичного виховання), Асмолов Вадим (факультет фізичного виховання),  Добровольський Вадим (біологічний факультет), Антонян Артак (факультет фізичного виховання), Вах Дмитро (факультет менеджменту), Паталаєнко Єфим (біологічний факультет), Гасанов Сархан (юридичний факультет), Зінченко Максим (факультет фізичного виховання), Попов Сергій (факультет менеджменту), Моісеєнко Віталій (факультет менеджменту), Максименко Денис (факультет соціології та управління), Бондарук Влад (факультет менеджменту), Луханин Павло (Харківська юридична академія), Чалий Віталій (Економіко-правничий фаховий коледж), Шаламов Вадим (Клуб «Хорт»).

Крім того, для учасників цього заходу організували розважальну частину програми з музичним марафоном від студентського гурту "Любимая группа твоего ректора" та DJ-марафоном від DJ Back. На думку студентів цей захід став украй важливим. Зокрема, голова Студентської ради ЗНУ Єгор Гуков зазначає: «Цей спортивний марафон допоможе студентам долучитись до різних спортивних активностей і водночас зробити благодійну справу – зібрати кошти на встановлення ліхтарів вздовж так званої «Долини шаурми» біля 6 корпусу вишу, щоб зробити це місце більш освітленим і безпечним».

Наприкінці на всіх фіналістів і переможців фітнес марафону та аматорського бою чекала церемонія нагородження. Так, за результатами університетського аматорського турніру з боксу переможцями у двобоях стали: Городенюк Максим (факультет менеджменту), Асмолов Вадим (факультет фізичного виховання), Карнаух Богдан (факультет фізичного виховання), Вах Дмитро (факультет менеджменту), Гасанов Сархан (юридичний факультет), Попов Сергій (факультет менеджменту), Моісеєнко Віталій (факультет менеджменту), Бондарук Влад (факультет менеджменту), Чалий Віталій (Економіко-правничий фаховий коледж). Крім того, подякою за підтримку і розвиток студентського боксу був відзначений ректор Микола Фролов.

За інформацією організаторів за підсумками марафону зібрані кошти будуть витрачені для встановлення ліхтарів від дороги (вул.Гоголя 64) до навчального корпусу №6 (вул.Жуковського 55а).

 

Олена Переверзєва

 

Схожі новини