Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету організували еко-акцію на території Національного заповідника «Хортиця»

24.09.2021 10:02 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет соціальний сектор студради благодійна еко-акція прибирання території національного заповідника острів Хортиця

За ініціативи соціального сектора студради юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася благодійна акція на території Національного заповідника «Хортиця».

Студенти другого та четвертого курсів влаштували день прибирання поблизу ресторану "Козацьке подвір'я". Крім того, бажання долучитися до акції виявили й представники філологічного факультету. Організатори відзначили, що зібрані відходи вивезли та утилізували.

Варто зазначити, що соціальний сектор порушує не лише питання стосовно охорони навколишнього природного середовища, а й багато інших соціально-важливих тем, як наприклад, відвідування дитячих будинків, чи збір коштів на подарунки дітям-сиротам.

Під час проведення цього важливого «дня прибирання» представники юридичного факультету та, зокрема декан – професорка Тетяна Коломоєць подякувала всім небайдужим, хто долучився до акції і допоміг нашому запорізькому заповідник.

Юридичний факультет