Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках активної профроботи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування стартували курси підготовки до ЗНО

24.09.2021 10:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота підготовчі курси сесія ЗНО вступ-2022

Двадцятого вересня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) почалися восьмимісячні підготовчі курси для вступників, які прагнуть підготуватися до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів вступної кампанії-2022. Опікується питаннями організації роботи цих курсів – відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. За словами його начальниці Галини Микитів, уже відбулися установчі збори для слухачів курсів.

Із майбутніми вступниками зустрілися фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: Олена Манькова та Анна Яцків. Цього ж дня відбулося перше заняття з української мови, яке провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець.

Присутніх на зустрічі ознайомили з графіком освітнього процесу, наголосили на дотриманні карантинних норм і розповіли про можливості системи Moodle. Для зручності й полегшення комунікації для слухачів курсів створили чати в Telegram: учасники там можуть поставити питання та отримати оперативну відповідь від спеціалістів.

Передбачається також проведення підсумкової атестації після завершення занять й аналіз допущених типових помилок. Традиційно на базі ЗНУ планується організація безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО, аби допомогти вступникам адаптуватися до самої процедури складання іспиту.

На сьогодні до участі в курсах долучилося вже 230 осіб! Популярністю користуються такі предмети, як українська мова і література, математика, історія та англійська мова.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування