Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на Хортицю

Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на Хортицю

Для студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ влаштували екскурсію на Хортицю
28.09.2021 12:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж дозвілля екскурсія острів Хортиця

До Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, студенти 2-3 курсів спеціальності «Туризм» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із кураторкою Ларисою Ніколаєвою відвідали визначну історичну пам’ятку міста Запоріжжя – острів Хортицю. Екскурсію провів випускник спеціальності «Туризм» ЕПФК 2020 року Артем Селін.

Почали вони свій маршрут від пам’ятника козаку Мамаю, а потім вирушили на святі місця наших пращурів. Екскурсанти мандрували різними стежками, споглядали дивовижні краєвиди, дихали свіжим повітрям, робили пожертвування у вигляді цукерок або монет біля дерев’яних скульптур язичницьких богів і загадували бажання. Потім вони навіть влаштували невеличкий пікнік та почули цікаву розповідь від учасника Руського Православного Кола Громади «Внуки Велеса» Вадима Жреця.

Одночасно студенти долучились до акції «Планета без сміття» та на власному досвіді познайомилися з волонтерським та екотуризмом. Також учасників екскурсії приємно здивувало те, що на Хортиці було не так багато сміття, як було раніше. Кінцевою зупинкою екскурсантів була Запорізька Січ, де вони побачили виступ січових козаків.

Під час цього заходу студенти вчилися проводити екскурсії, збирали матеріали для власного майбутнього походу, брали участь у прибиранні заповідника та споглядали неймовірну красу острова Хортиця – гордості нашого міста.

 

Анастасія Білоусова,

Лариса Ніколаєва

 

Схожі новини