Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті триває активна профорієнтаційна робота

На історичному факультеті триває активна профорієнтаційна робота

На історичному факультеті триває активна профорієнтаційна робота
28.09.2021 17:03 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діляьність співпраця зі школами

Вересень став початком проведення профорієнтаційної роботи для викладачів історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Провідним напрямом у профорієнтаційній діяльності були зустрічі викладачів з учнями 10-11 класів у закладах середньої освіти, де вони мали можливість презентувати історичний факультет і його освітні можливості.

Так, 8 вересня доцентка кафедри історії України Тетяна Савчук провела зустріч з учнями 11 класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 89. 23 вересня організували зустріч з учнями 10 та 11 класів школи Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 із доцентом кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергієм Білівненко.

Викладачі розповіли учням про освітні можливості, які має на сьогодні історичний факультет. Школярі отримали інформацію щодо спеціальностей, які на сьогодні є на факультеті: це – «Історія та археологія», «Середня освіта», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та їхні освітніх програм.  Учні дізнались про особливості вступу та можливості працевлаштування по завершенню навчання щодо кожної зі спеціальностей та освітніх програм. Викладачі також акцентували увагу на практиках студентів історичного факультету, їхньому інституційному та організаційному забезпеченні. Завершенням ознайомчих екскурсів щодо навчання на історичному факультеті були запитання від учнів і відповіді на них.

 

 

 

 

Схожі новини