Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ до 12 листопада триває додатковий набір до магістратури на контракт

У ЗНУ до 12 листопада триває додатковий набір до магістратури на контракт

У ЗНУ до 12 листопада триває додатковий набір до магістратури на контракт
29.09.2021 13:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University) вступна кампанія-2021 вступ до магістратури додатковий набір навчання на контрактній основі

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в жовтні розпочнеться прийом документів у рамках додаткового набору до магістратури за кошти фізичних та юридичних осіб. Прийом заяв і документів в рамках додаткового набору буде тривати з 1 жовтня до 12 листопада.

Нагадаємо, що всі документи необхідно подавати в паперовому варіанті (перелік документів можна знайти за покликанням):

https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/

Відзначимо, що проведення вступних іспитів та фахових вступних випробувань відбудеться в період 16-18 листопада. Оприлюднення рейтингового списку вступників для додаткової сесії відбудеться не пізніше 19 листопада. При цьому, зарахування вступників для додаткової сесії відбудеться не пізніше 30 листопада.

Необхідна інформація про строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, а також інша актуальна інформація, представлена на сайті Запорізького національного університету за покликанням:

https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr/

За необхідності, всі охочі дізнатися деталі про вступ до магістратури, можуть завітати до відбіркової комісії, яка знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66 б, навч. корпус № 2, ауд. 116 або звернутись за телефонами: (061) 228-75-38, (050)0573471.

 

Схожі новини