Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті відбулося відкриття занять підготовчого відділення для іноземних громадян

В інженерному інституті відбулося відкриття занять підготовчого відділення для іноземних громадян

В інженерному інституті відбулося відкриття занять підготовчого відділення для іноземних громадян
04.10.2021 09:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут центр освітніх послуг для іноземних громадян кафедра соціальної філософії та управління підготовчі курси для іноземних громадян

За традицією першого жовтня в стінах інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували урочисте відкриття занять для іноземних громадян, котрі навчатимуться на підготовчому відділенні.

На заході зібралися представники Марокко, Нігерії, Еквадору. А вітали їх начальник центру освітніх послуг для іноземних громадян Карім Ель Гуессаб і викладачки Ольга Пєтухова та Марія Коломоєць. Познайомивши молодь із їхніми майбутніми викладачами, Карім Ель Гуессаб розповів, як саме відбуватиметься освітній процес. Зокрема, що перші чотири місяці хлопці та дівчата інтенсивно вивчатимуть українську мову. Для сьогоднішніх слухачів підготовчого відділення життя в Україні тільки починається, отже їм цікаво все: традиції, свята, а головне, дізнатися якнайбільше про місто Запоріжжя, де вони мешкатимуть, та історію вишу, який стане для них alma-mater. Тож керівник центру освітніх послуг для іноземних громадян розповів молоді про найвідоміше індустріальне місто України – Запоріжжя, адже саме тут працюють такі славетні підприємства, як ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь», АТ «Мотор Січ» тощо. Із любов’ю Карім Ель Гуессаб пригадав і річку Дніпро, яка є прикрасою нашого міста та невід’ємно пов’язана з історією країни. Приділив він увагу і славетному минулому України, зокрема, козацтву.

Познайомив керівник центру слухачів і з традиціями й історією Запорізького національного університету, якому виповнилося дев’яносто один рік, і який є найбільшим університетом Південно-Східного регіону України. Карім Ель Гуессаб зазначив, що нині в ЗНУ можна отримати перспективну освіту майже за будь-якою сучасною спеціальністю.

Після завершення офіційної частини викладачка української мови Ольга Пєтухова провела для слухачів невеличку ознайомчу екскурсію аудиторіями інституту. Поки вона тривала, Карім Ель Гуессаб із теплом розповідав про хлопців і дівчат, які відтепер навчатимуться на підготовчому відділенні для іноземних громадян. Усі вони закінчували школи в рідних країнах, проте для подальшого навчання обрали Україну. Більшість із них отримуватимуть вищу освіту в Запорізькому національному університеті за такими спеціальностями, як «архітектура», «будівництво», економіко-управлінські спеціальності, «спорт», «туризм» тощо. «Та зараз, – говорить Карім, – наше головне завдання – навчити молодь з інших країн не лише дисциплінам, які стануть базою їхньої подальшої освіти, а й українській мові, культурі та історії. Ми маємо зробити все, щоб після закінчення університету вони повернулися до своїх країн з Україною в серці».

На хлопців і дівчат чекають відтепер нові знайомства, друзі з різних країн та веселе й незабутнє студентське життя.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

Схожі новини