Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників Економіко-правничого фахового коледжу влаштували захопливу посвяту в студенти

Для першокурсників Економіко-правничого фахового коледжу влаштували захопливу посвяту в студенти

Для першокурсників Економіко-правничого фахового коледжу влаштували захопливу посвяту в студенти
05.10.2021 11:13 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий фаховий коледж студентська рада дозвілля посвята в студенти

Зняти ТікТок-тренди, перевірити ерудицію на вікторині, вигадати рекламні тексти, поринути в світ журналістики, видавничої справи та редагування, завдяки квесту дізнатися про життя у гуртожитку – саме такі завдання очікували на першокурсників Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) другого жовтня під час посвяти в студенти. А ще – знайомство зі студентською радою коледжу, живе невимушене спілкування, квести на свіжому повітрі та дружня атмосфера.

Щорічно студентський актив ЕПФК ЗНУ організовує неформальну посвяту для студентів першого курсу. Цього року її провели на свіжому повітрі – у парку «Дубовий гай». «Метою цього заходу стала комунікація, знайомство не тільки зі студрадою і її секторами, але й тісне спілкування між студентами. Я вважаю, що ми змогли це зробити», – зазначила голова студентської ради Аміна Даніч, розповідаючи про свято.

Час на свіжому повітрі, весела музика та приємна компанія друзів, може незвичайно розслабити, розвіяти скутість і поселити тепло в серці: Це й підтвердили першокурсники коледжу. «Я знайшла тут своє покликання, зрозуміла, що хочу працювати в деяких секторах студради. Саме  така співпраця допоможе мені знайти свій шлях», – поділилась своїми враженнями від участі в заході студентка 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Валерія Чорнишова.

 

Анастасія Руденко,

група К81-20

 

Схожі новини