Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей
07.10.2021 14:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж день відкритих дверей підготовчі курси

Днями в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів-2022. Учасниками цього заходу стало чимало гостей, серед яких – учні випускних класів нашого міста та їхні батьки, а також школярі – вихованці однієї з найкращих і найбільших в Україні Запорізької дитячої залізниці, яка в травні наступного року готується зустріти свій півстолітній ювілей.

Учасників заходу гостинно зустрічали директорка ЗМФК ЗНУ Лариса Тютюнник, завідувачка підготовчими курсами Світлана Гузій, заступниця директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова, голова циклової комісії металургійних дисциплін Олена Таран, голова циклової комісії транспортних дисциплін Сергій Мальцев, провідний фахівець, викладач електромеханічних дисциплін Сергій Діденко та інші.

Гості дізналися чимало корисної та цікавої інформації і, перш за все, про спеціальності, на які оголошений набір абітурієнтів на 2022-2023 навчальний рік на базі 9-11-х класів. Вони завжди користуються значним попитом на ринку праці: 133 «Галузеве машинобудування»; 136 «Металургія (виробництво сталі і сплавів)»; 136 «Металургія (обробка металів тиском)»; 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»; 273 «Залізничний транспорт»; 275 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Під час знайомства з провідними спеціальностями коледжу молодь мала можливість взяти участь у захопливих і пізнавальних вікторинах. Найбільш активні учасники конкурсів отримали заохочувальні призи.

А про престижність Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ, про його славу як кузні кадрів промисловості нашого регіону та про високу затребуваність випускників розповіла гостям його директорка Лариса Тютюнник. Лариса Миколаївна підкреслила, що вихованці коледжу отримують гідну заробітну плату, гарантоване працевлаштування та можливість кар’єрного зростання тощо. «А ті, хто мріє про подальший розвиток кар’єри, – підкреслила пані директорка, – можуть продовжити здобувати освіту в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету за скороченим терміном навчання». На завершення свого виступу Лариса Миколаївна наголосила на престижності технічної освіти та охоче відповіла на поставлені запитання.

Зацікавила гостей інформація завідувачки підготовчими курсами Світлани Гузій. Світлана Валеріївна підкреслила, що навчання на восьмимісячних підготовчих курсах коледжу дозволить майбутнім абітурієнтам не лише покращити знання з математики та української мови, а й підвищити свій загальний рівень та отримати додаткові бали при вступі.

Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли й представники студентського самоврядування коледжу. Демид Євтушенко, Ольга Руденко, Анна Таран розповіли старшокласникам про студентське самоврядування та профспілкову організацію студентів; заходи, в яких беруть участь студенти ЗМФК; познайомили хлопців і дівчат зі стипендіальною програмою «Метінвесту» тощо. Учасники зустрічі із цікавістю вислухали розповідь про захопливе й різноманітне студентське життя. Зацікавила молодь і можливість займатися в спортивних секціях і на тренажерах; розвивати свої творчі здібності, беручи участь у численних акціях, конкурсах та інших заходах як у коледжі, так і на міському та обласному рівнях, в яких неодмінно беруть активну участь студенти ЗМФК ЗНУ.

У коледжі впевнені, що розвиток індустріального міста неможливий без металургійної промисловості, тому ті, хто вирішить вступати до Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ, ніколи не пошкодують про своє рішення!

Адреса коледжу: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Довідки за телефонами: (061) 707-80-81, (061) 707-80-82, +38 (095) 860-28-97. Е-mail: zmkznu@ukr.net

Сайт коледжу: http://www.zmk.zp.ua

 

ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»

 

Схожі новини