Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачів і студентів юридичного факультету ЗНУ привітали з професійним святом – Днем юриста

08.10.2021 14:13 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет поздоровлення День юриста

Із кожним роком правники ще активніше сприяють розвитку України на шляху побудови сучасної правової, соціальної держави. Тож ректор ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов привітав із професійним святом усіх юристів вишу!

Микола Олександрович підкреслив, що вже 24 роки 8 жовтня країна відзначає День юриста. «Я від імені всієї університетської спільноти вітаю з цим святом науково-педагогічних працівників і співробітників, студентів і випускників юридичного факультету ЗНУ, а також правників-практиків, які дієво співпрацюють із нашим вишем задля підготовки високопрофесійних фахівців, майбутньої правничої еліти країни! Значення невтомної праці фахівців із права для будь-якої галузі життєдіяльності країни важко переоцінити. Переконані, що цього дня на адресу представників юридичного факультету ЗНУ пролунає багато щирих привітань і побажань подальшого звершень і процвітання факультету. Представники Запорізького національного університету вдячні викладам, які присвятили своє життя не лише забезпеченню наступних поколінь юристів не лише міцними знаннями, але й виховувати їх відповідальними особистостями з активною громадською позицією, справжніми патріотами рідного краю. Вони висловлюють найщиріші привітання й побажання подальших звершень і перемог представникам факультету. А студентам, своєю чергою, бажаємо плідно й цікаво провести роки навчання й максимально скористатися всіма можливостями, які надає ЗНУ для здобуття знань і формування компетенцій, необхідних для успішної кар’єри в майбутньому».