Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели тренінг «Нетворкінг – павутина можливостей» для студентів від компанії «Нова пошта»

08.10.2021 13:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця з роботодавцями тренінги

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) 6 жовтня відбувся другий тренінг «Нетворкінг – павутина можливостей» для зареєстрованих учасників – представників різних факультетів вишу в рамках курсу «Прокачай soft skills offline» від компанії «Нова пошта».

Захід провела для учасників бізнес-тренерка компанії «Нова пошта» (м. Запоріжжя), випускниця історичного факультету ЗНУ Надія Міщенко. Координатором зустрічі виступила провідна фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна. Нагадаємо, що співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема його начальниця Галина Микитів і провідна фахівчиня підрозділу Оксана Булавіна, плідно співпрацюють із потенційними роботодавцями. Одним із важливих напрямків співпраці, який уже не вперше втілюється в життя на базі ЗНУ, – є співпраця із «Новою поштою» в рамках реалізації проєкту «КРУТО», який триває вже 3 роки.

Зокрема, курс «Прокачай soft skills offline» передбачає розвиток м'яких навичок за менторства топових тренерів компанії «Нова пошта». Тривалість курсу – 5 тижнів, щотижня – 1 тренінг. Вони проходитимуть щосереди о 14:30 у ЗНУ. Після завершення проєкту учасники отримають відповідні сертифікати.

Під час тренінгу студенти брали участь у різноманітних формах роботи, активно спілкувалися, взаємодіяли та вивчали нові для себе поняття. Зокрема, було розглянуто поняття нетворкінгу – мистецтва встановлення корисних цілеспрямованих ділових зв’язків; переваги та недоліки нетворкінгу; поняття позитивного й негативного нетворкінгу. Студентам представили найкращі методи власної презентації за короткий проміжок часу («Розмова в ліфті», знайомство-розминка «Моє ім’я…»), запропонували практичні вправи для здобуття навичок привернення і утримання уваги до себе, встановлення, налагодження і підтримки ділових зв’язків і відносин, вміння зафіксувати інформацію про налагодження контактів і знайомств («Лист фіксації»). Учасники тренінгу розглянули методи взаємодії і виявлення підтримки в ділових зв’язках. Також вони отримали багато нової інформації та позитивних емоцій. Адже такі заходи спрямовані на формування так званого загального комплексу softskills – неспеціалізованих, надпрофесійних навичок, які допоможуть молодим фахівцям стати успішними учасниками робочого процесу, виявляти високу продуктивність у будь-якій галузі діяльності, яку вони оберуть.

Нагадаємо, що під час наступних тренінгів будуть розглянуті такі теми: «Фінансова грамотність»; «Ідеальне планування конфлікту — це круто?» та інші.