Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Здоров’я-2021 Економіко-правничого фахового коледжу згуртував студентів усіх спеціальностей

День Здоров’я-2021 Економіко-правничого фахового коледжу згуртував студентів усіх спеціальностей

День Здоров’я-2021 Економіко-правничого фахового коледжу згуртував студентів усіх спеціальностей
11.10.2021 11:03 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж дозвілля спорт День здоров’я квест

Знайомство студентів 1 курсу з життям Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та його традиціями, веселий квест на свіжому повітрі та конкурс студентської самодіяльності – саме так провели час першокурсники під час Дня Здоров’я, який відбувся восьмого жовтня. Щорічне святкування Дня здоров’я – це незмінна традиція коледжу, починаючи з дня його заснування. Цього разу він відбувся на території санаторія-профілакторію ЗНУ. Викладачі та представники студентської ради ЕПФК підготували цікаву програму для першокурсників.

За словами голови студради коледжу Аміни Даніч, цього року активну участь у заході взяли близько 12 команд:

- Насправді, цього року набагато більше команд, ніж у минулі роки, усі дуже яскраві та емоційні, першачки дуже класні, – зазначила вона.

Із привітальним словом до учасників заходу звернулися директорка ЕПФК ЗНУ Олена Грибанова та заступниця директорки Олександра Данілкіна. Вони побажали перемог командам і запросили всіх взяти участь у руханці, зарядитись бадьорістю та гарним настроєм перед початком змагань. Загальну руханку під драйвову музику провели викладачки фізичної культури коледжу Анна Багорка й Олена Есаулова. Після цього команди отримали маршрутні листи. На кожній із чотирнадцяти станцій, як-от: «Emoji song», «Еліос», «Чорна скриня» і навіть «Футбол», вони виконали різноманітні завдання. За виконання кожної місії команда отримувала один із п’ятнадцяти пазлів для побудови переможної картинки.

За результатами випробувань, із дванадцяти команд визначили фіналістів, які першими відвідали всі інтерактивні станції, виконали завдання та склали пазли. У результаті призові місця розподілилися так:

1 місце – студенти 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»;

2 місце – студенти 1 курсу спеціальності «Туризм»;

3 місце – студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Крім того, нагороди в спеціальних номінаціях отримали всіх команди, наприклад: «Найактивніша група», «Найкреативніша група» тощо. Квест дозволив студентам згуртувати колектив і краще пізнати один одного в умовах, де необхідно ухвалювати рішення, а також розпізнати свої сильні сторони.

«Мені дуже сподобалось, було захопливо, я брала участь у різних завданнях і побачила, де маю потенціал», – розповіла студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Світлана Кононенко.

Після невеликої перерви на обід, студенти змогли представити свої поробки з природних матеріалів та свої таланти на конкурсі студентської самодіяльності. Драйвові танці, неймовірне виконання пісень і гумористичні скетчі – саме такі виступи вони підготували. Найбільше їм сподобався виступ представників спеціальності «Право» та їхнє виконання пісні Басти «Сансара».

«”Сансара” довела мене до сліз», – поділилась враженнями голова Студентської ради коледжу Аміна Даніч.

Після вручення нагород за квест, поробки та за конкурс самодіяльності для студентів організували міні-дискотеку.

Учасники заходу вдячні педагогам коледжу й усім організаторам за підготовку заходу. Адже саме такі свята стають своєрідним тімбілдингом і показують, що здоровий спосіб життя – це не лише корисно, але й дуже круто.

 

Ілона Курилова,

група К 12-21

 

Схожі новини