Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту ЗНУ яскраво представили виш під час перших всеукраїнських студентських змагань «Сool Rase»

11.10.2021 13:01 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту турнір Сool Rase

Нещодавно в Києві завершились всеукраїнські змагання в рамках перших в історії змагань «Cool Race», до яких долучились і студенти факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Довгуля та Данило Ганза. Це вперше представники ЗНУ беруть участь в заході такого масштабну, де відразу гідно представили свій заклад вищої освіти.

Загалом участь у цих змаганнях взяли 39 студентів та 39 студенток із 36 закладів вищої освіти, які представляли 20 регіонів України. Вони змагалися за титули чемпіонів та призерів «Cool Race». У фінал потрапили чотири студенти та чотири студентки, які розіграли між собою нагороди. За регламентом розігрувалося три комплекти нагород за 1-3 місце у юнаків та дівчат за сумою особисто набраної кількості балів. Так, студенти ЗНУ доволі успішно змагалися на відбіркових етапах. Зокрема, студентка Анастасія Довгуля після запеклої боротьби потрапила до пів фіналу: на цьому етапі вона була другою.

Організаторами змагань стали Комітет із фізичного виховання та спорту МОН України та Спортивна студентська спілка України. Спортивно-оздоровчий захід для студентської молоді передбачав подолання учасниками чотирьох дистанцій із перешкодами різної складності. Ці змагання популярні серед студентів європейських університетів, оскільки дають можливість комплексно виявити силу, швидкість, координаційні здібності та витривалість у спортсменів. Варто зазначити, що смуги перешкод розроблені так, що їх можуть подолати особи з будь-яким рівнем фізичної підготовки, що дозволяє залучити широке коло учасників. Тому в змаганнях брали участь студенти й студентки не лише профільних спортивних вишів, а й класичних та, навіть військових.

Представники факультету менеджменту привітали студентів-спортсменів із дебютом у нових всеукраїнських спортивних змаганнях «Cool Race».

Переглянути відео змагань можна за лінком: