Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ можуть створити «сталеві відео» для своїх контентів на ТІК ТОК

12.10.2021 13:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ПАТ Запоріжсталь екскурсія Tik Tok тур

Вчишся в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)? Захоплюєшся зйомкою відео? Маєш сторінку в Tik Tok і готовий знімати та публікувати багато відео? Тоді в тебе є можливість стати учасником першого промислового Tik Tok-туру, який проводить для студентської молоді нашого міста ПАТ металургійний комбінат «Запоріжсталь».

Як відомо, TikTok – це сервіс для створення й перегляду коротких відео, власником якого є пекінська компанія «ByteDance». Цей додаток стрімко розвивається й набуває популярності, а запущена в 2018 році міжнародна версія стала швидко розвиватися. Її легко завантажувати. Вона зібрала понад мільярд користувачів із 150 країн світу. Тож твоє відео гарантовано набере купу переглядів. Зареєстрованим учасникам екскурсії «Запоріжсталь» гарантує можливість побачити найяскравіші місця та найкрутіші моменти металургійного виробництва, а також виконати конкурсні завдання та отримати цінні подарунки.

Тож не зволікай! Реєструйся на найнезвичайнішу екскурсію цієї осені за адресою https://forms.gle/vYgdbyKYK2ZTBfNL9. І ти зможеш «додати сталі» на свою сторінку в Tik Tok.

Інженерний навчально-науковий інститут