Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти беруть участь у важливих виховних заходах

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти беруть участь у важливих виховних заходах

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти беруть участь у важливих виховних заходах
13.10.2021 08:35 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ (ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій практична психологиня факультатив сексуальна просвіта

Міністерство освіти України визначило пріоритетні напрями роботи психологічної служби у 2021-2022 навчальному році, серед яких – здійснення сексуальної просвіти та статевого виховання серед учнівської та студентської молоді. Аналітична інформація з цього питання та запити молоді на психологічних консультаціях свідчать про те, що всі учасники освітньо-виховного процесу, студенти, батьки та педагоги, потребують допомоги фахівців психологічної служби щодо сексуальної просвіти молоді. Тож відповідні просвітницькі заходи провели й у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Із метою підвищення рівня знань щодо сексуальності людини та статевого виховання МОН України рекомендує забезпечити масштабну первинну профілактику поширення ВІЛ-інфекції серед молоді, зокрема потрібно:

 - проводити освітню та роз’яснювальну роботу з пропаганди здорового способу життя, духовних, морально-етичних, культурних цінностей і відповідальної поведінки;

 - використовувати інтерактивні форми проведення профілактичних заходів;

 - проводити додаткові тренінги та семінари для викладачів і студентів.

Із цього навчального року у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ практичною психологиня Марина Желтова впровадила факультатив «Поговоримо про Це», мета якого – забезпечити всебічну сексуальну просвіту молоді. Окрім цього, нещодавно до коледжу завітали представники волонтерської організації, які також будуть здійснювати статеве виховання молоді за допомогою навчального курсу «Школа подружнього життя».

Навчальний курс схвалений для використання комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України в розділі «Етика. Курс призначений для учнів та студентської молоді і містить 17 уроків. Серед них – «Як закохатися і не помилитися?», «Мистецтво вирішення конфліктів», «Сексуальні стосунки: коли починати?», «Відповідальне батьківство», «Планування сімейного бюджету» та інші. Кожна з тем є самодостатньою, інформативно насиченою та повчальною.

Організатори подякували волонтерам за інформативну бесіду зі студентами, відкритий діалог та відповіді на найпопулярніші запитання молоді.

 

Схожі новини