Головна сторінка / Викладачі / Кущ Оксана Георгіївна

Кущ Оксана Георгіївна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини

Доктор біологічних наук, професор

Розклад консультацій

• вівторок з 13.00 до 14.00

Дисципліни

• Цитологія,
  • гістологія,
  • ембріологія,
  • вікова фізіологія,
  • фізіологія людини,
  • фізіологія клітини,
  • біобезпека

Біографія

Кущ Оксана Георгіївна 1970 року народження, українка. В 1993 закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Біолог». З 1993-1995 р.р. - молодший науковий співробітник ЦНДЛ Запорізького державного медичного університету. З 1995 р. асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології. З 2006 р. по 2009 р. – старший викладач кафедри мікробіології, вірусології, імунології. З 2009 р.  по  2014 р. виконувала обов’язки доцента кафедри мікробіології, вірусології, імунології.

В 2001 року достроково захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості будови шкіри і асоційованої з нею лімфоїдної тканини у щурів в ранньому постнатальному періоді в нормі та після внутрішньоплідного уведення антигенів (анатомо-експериментальне дослідження) у спеціалізований раді Тернопільської державної медичної академії імені І.Я. Горбачовського.

В 2008 р. захистила дисертацію за темою «Закономірності будови плаценти і лімфоїдної тканини, асоційованої з нею, протягом третього періоду вагітності (анатомо-експериментальне дослідження) захистила у спеціалізованій раді Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачовського. Доктор біологічних наук з 2009 року. В 2010 р. було присвоєно звання доцента. В 2015 р. звання професора. З 2015р. по 2021р. – завідувач кафедри нормальної фізіології ЗДМУ. З вересня 2021 р. завідувач кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини.

Автор більше 200 друкованих робіт. Під керівництвом захищено 4 кандидатських дисертацій.

Педагогічний стаж складає 28 років.

ORCID iD 0000-0003-3827-3752 h7

Інформація надана біологічним факультетом