Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» здобула першу домашню перемогу в новому сезоні!

Запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» здобула першу домашню перемогу в новому сезоні!

18.10.2021 16:57 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University спорт волейбол перемога Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ

Шістнадцяте жовтня волейболістки команди «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели перший домашній поєдинок чемпіонату України. Суперницями запоріжанок стали волейболістки «Полтавчанки-ПНПУ». Гра відбулася в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ в рамках Чемпіонату України «Дмарт» із волейболу в жіночій суперлізі, 2 туру. Запорізькі спортсменки здобули переконливу перемогу: «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) - «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) із рахунком 3:0 (25:14, 25:20, 25:12).

Під час офіційної церемонії відкриття матчу відбулась приємна подія. Троє представниць волейбольного клубу «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – Наталія Луханіна, Ксенія Пугач і Катерина Гужва отримали посвідчення «Майстринь спорту України» з рук начальниці управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталії Власової. Варто зазначити, що ці почесні звання наші дівчата здобули завдяки копіткій праці упродовж минулого сезону, коли запорізький клуб зумів пробитись до призової трійки національного чемпіонату.

Полтавські спортсменки – підлеглі тренера Ігоря Слинька – активно включилися в гру. Після рівного початку – 3:3, запоріжанки ненадовго вийшли вперед, але закріпитись у рахунку не зуміли – суперниці двічі зрівнювали цифри та табло – 11:11 та 12:12. Надалі господарки заграли більш уважно на блоці та почали цінувати кожен м’яч. Наслідком цього стала доволі переконлива різниця в підсумковому рахунку сету – 25:14, на користь спортсменок «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (головний тренер – Гарій Єґіазаров).

Цікава боротьба розгорнулась у другій партії. Запоріжанки наче стабілізували гру та повели у рахунку 9:4, втім, полтавчанки наздогнали гравчинь «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» 15:15 та змогли мінімально повести – 16:15. У тренерському штабі запорізького клубу відреагували «хвилиною» перерви, після котрої запоріжанки довели справу до сприятливого результату – 25:20.

Третій сет повноцінно належав лише одній команді. Підлеглі Гарія Єґіазарова, максимально включившись угру. Результатом стала перемога в сеті з рахунком 25:12 на користь запоріжанок.

Нагадаємо, що після трьох зіграних матчів чемпіонату «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» мають однакову кількість очок із «Прометеєм» та «Хіміком» – по дев’ять. Запорізька волейбольна команда крокує другою у табелі про ранги. Перший – «Прометей», слідом за запоріжанками – южненські волейболістки.

Наступні календарні зустрічі чемпіонату «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» проведе 23-24 жовтня у Дніпрі, де зустрінеться із чинним чемпіоном країни – «Прометеєм» і тамтешньою «Алантою».