Анонси / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ 25 листопада запрошує взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Спеціальна освіта та соціальна інклюзія: виклики ХХІ століття»

22.10.2021 09:21 ZNU Zaporizhzhia National University Факультет соціальної педагогіки та психології І Всеукраїнська науково-практична конференція «Спеціальна освіта та соціальна інклюзія: виклики ХХІ століття»

Конференція проходитиме на базі кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Запорізького національного університету. До участі запрошуються науковці, аспіранти, викладачі, студенти, фахівці-практики, які цікавляться актуальними питаннями спеціальної педагогіки, корекційної педагогіки, спеціальної та професійної освіти, педагогіки вищої школи. Учасники обов’язково мають пройти попередню реєстрацію. Початок о 9.30 - пленарне засідання
Посилання на платформі ZOOM:
Meeting ID: 907 656 8808
Passcode: 12345

Основні напрямки конференції:
- Інноваційні технології у спеціальній та інклюзивній освіті
- Проблеми підготовки фахівців у галузі психолого-педагогічних наук
- Сучасні тенденції логопедичної практики
- Партнерство учасників інклюзивної освіти
- Соціокультурне середовище як фактор соціалізації дітей з особливими освітніми потребами

Робоча мова конференції: українська.
Кінцевий термін подання матеріалів: 15 листопада.
Форма проведення конференції: дистанційна.
Увага! Участь здобувачів вищої освіти в роботі конференції передбачена тільки у співавторстві з науковим керівником.

Умови участі в конференції:
Для участі в конференції необхідно до 15 листопада 2021 року заповнити заявку (Google-форму) за посиланням: https://forms.gle/bdDJ32AT8jQ74uZc8 . А також надіслати на адресу електронної пошти yumatskevich3012@gmail.com такі документи:
а) тези доповіді (див. додаток);
б) копію квитанції про оплату.
Тези, копію квитанції про сплату надсилати двома файлами, що прикріплені до одного листа. Назви файлів відповідають прізвищу першого автора (наприклад: Іванова_тези, Іванова_оплата).

Фінансові умови участі в конференції:
Організаційний внесок за участь у конференції – 100 грн., який спрямовується на: підготовку програми та збірника тез конференції, електронного іменного сертифікату учасника конференції, який буде надісланий на вказану Вами адресу електронної пошти. Реквізити для оплати участі в конференції: номер картки 4149 4993 7139 8346 (Лещенко Олена Геннадіївна). Потрібно вказати призначення платежу: оплата участі в конференції (ПІБ). Комісію банку сплачує учасник.

Контакти:
+38(066) 837-69-13 – Соловйова Тетяна Геннадіївна.
+38(066) 357-00-17 – Апухтіна Вікторія Валеріївна.

dodatok.pdf
zrazok_oformlennya_tez.pdf