Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет ЗНУ відсвяткував 34-річницю від дня заснування

Біологічний факультет ЗНУ відсвяткував 34-річницю від дня заснування

Біологічний факультет ЗНУ відсвяткував 34-річницю від дня заснування
21.10.2021 09:18 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет свято 34-річчя біологічного факультету

Нещодавно представники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відзначили своє свято – 34-річницю від дня заснування цього потужного – одного з найбільших і найвідоміших в Україні структурних підрозділів із підготовки фахівців біологічних напрямів. Урочистості відбулися з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог, що діють в умовах карантинних обмежень. Привітати один одного з Днем народження факультету, що проходило в актовій залі навчального корпусу № 3, зібралися представники факультетської адміністрації, викладачі, студенти-біологи, друзі.

Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик на початку заходу привітала учасників святкового зібрання з цією визначною для усіх подією і подякувала за ті досягнення, які має сьогодні факультет завдяки спільним зусиллям представників його колективу! За часи свого існування біологічний факультет підготував понад десять тисяч висококваліфікованих фахівців у галузі біології, екології та хімії, які сьогодні плідно працюють на підприємствах та в організаціях, медичних установах тощо, як в Україні, так і поза її межами, керують відділами та науково-дослідні структурами, провадять педагогічну й наукову діяльність.

Традиційно Людмила Олександрівна подякувала кожному з викладачів факультету, які сумлінно працюють, щодня здійснюють підготовку молодого покоління біологів, екологів хіміків, мисливствознавців, розвивають вітчизняну біологічну науку, спрямовуючи свої зусилля на збереження здоров’я людей та на покращення екологічної ситуації у регіоні. Окремі слова подяки пролунали також на адресу адміністрації ЗНУ, зокрема ректора Миколи Фролова, адже керівництво вишу надає постійну підтримку, створює умови для розвитку науки та освіти на факультеті, опікуються ремонтами та модернізацією навчальних аудиторій, лабораторій тощо.

Студенти-активісти біологічного факультету – Ганна Польнiк, Діана Маленко, Вікторія Чайка, Олександра Чепуркіна, Ілля Постоєнко, Марина Чижикова, Вікторія Івахно, Каріна Степаненко, Максим Ференчук, Владислав Баклан, Артем Кравцов і Софія Кульбачна – також підготували свої вітальні сюрпризи для присутніх у залі. Пісенні та хореографічні виступи вони присвятили рідному факультету. А Максим Головань порадував своїм співом та грою на гітарі, виконавши музичну композицію про кохання на вірші Сергія Єсеніна.

До найщиріших побажань успіхів та невпинного зростання біологічного факультету приєдналися й колеги-викладачі.  Окрім іншого, цього урочистого дня представники біологічного факультету привітали також іменинницю із днем народження – доцентку кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталію Костюченко. А ще найщиріші вітання пролунали на адресу захисників та захисниць України, які теж цими днями відзначали свято. Наприкінці заходу на гостей та учасників урочистого зібрання чекало солодке частування.

 

Олена Хлистун,

Вікторія Яранцева

 

 

Схожі новини