Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час фахового тренінгу студентів ЗНУ навчали навичкам ефективного планування

Під час фахового тренінгу студентів ЗНУ навчали навичкам ефективного планування

21.10.2021 14:51 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Нова пошта тренінг співпраця з роботодавцями

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна взаємодія із потенційними роботодавцями. Зокрема, вже традиційними стали тренінги від «Нової пошти» для розвитку здібностей і компетенцій студентів різних факультетів, які проходять за підтримки начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів та фахівчині цього відділу Оксани Булавіної. Тож тринадцятого жовтня студенти ЗНУ мали змогу відвідати тренінг представниці «Нової пошти» Вікторії Тихоненко на тему «Ефективне планування».

Тренерка під час зустрічі розповіла студентам про дійсно ефективні методи планування своїх цілей, допомогла їм визначити, як правильно ставити собі мету та як її досягати. Студенти-учасники заходу мали змогу поділитися своїми бажаннями та разом із Вікторією Тихоненко проаналізувати їх. Виявилося, що серед бажань студентів – подорожі світом, забезпечення близьких усім необхідним, відкриття власної бібліотеки тощо.

Студентська молодь під час тренінгу вчилася працювати в командах для створення дійсно успішного проєкту та дізналася багато нового про ефективне планування. Цей захід, як і всі інші тренінги від «Нової пошти», учасники визнали дуже ефективним і корисним щодо формування професійних компетенцій та потрібних для успіху soft skill.

Софія Ханіна