Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка біологічного факультету Ольга Луганська зустрілася з учнями Галицинівської загальноосвітньої школи в режимі онлайн

22.10.2021 08:49 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна дівяльність співпраця зі школами

Двадцять першого жовтня відбулася онлайн-зустріч доцентки кафедри хімії біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), кандидатки хімічних наук Ольги Луганської з учнями Галицинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Під час профорієнтаційного заходу Ольга Василівна проінформувала школярів щодо умов вступної кампанії-2022. Крім того, учасники зустрічі ознайомилися з презентація освітньої програми «Хімія», у якій йшлося про особливості навчання та структуру освітнього процесу, про отримані компетентності, можливості працевлаштування після отримання диплома університету.

До того ж, їм розповіли про переваги навчання саме в Запорізькому національному університеті, зокрема йшлося про можливості подальшого стажування, проходження практики та працевлаштування за спеціальністю «Хімія».

Наприкінці заходу Ольга Луганська подякувала присутнім на заході за увагу. Вона наголосила, що представники кафедри хімії чекають на майбутніх абітурієнтів у ЗНУ.