Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ відбувся онлайн-факультатив від практичного психолога

Враховуючи пріоритетні напрями роботи психологічної служби у 2021-2022 навчальному році, у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), практична психологиня Марина Желтова впровадила тематичний факультатив.

Метою низки заходів стало підвищення рівня знань із вказаних питань серед молоді. Щомісяця всі охочі студенти коледжу мають можливість долучитись до роботи факультативу, який складається з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина включає змістовний та інформативний огляд проблемного питання, а практична частина – арт-терапевтичні техніки, які спрямовані на краще розуміння власної сексуальності та індивідуально-психологічних якостей. Також у практичній частині моделюються різні проблемні ситуації та учасники разом шукають варіанти виходу з них.

У жовтні на факультативі «Поговоримо про Це» розбирали тему сексуальності людини, її складників і різниці в поняттях «Сексуальність» і «Сексапільність». Учасники обговорили особливості чоловічої та жіночої сексуальності, а також підготували проєкти арт-терапевтичної техніки «Моя сексуальність», яка допомогла учасникам усвідомити власну сексуальність і знайти шляхи її розкриття.

Незважаючи на онлайн-формат проведення заходу, він дозволив зібрати значну кількість студентів, що ще раз доводить актуальність факультативу для молоді.