Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму підбили підсумки практики та стажування здобувачів освіти

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму підбили підсумки практики та стажування здобувачів освіти

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму підбили підсумки практики та стажування здобувачів освіти
03.11.2021 14:42 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес практика онлайн-конференція

Нещодавно в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася підсумкова онлайн-конференція з проходження практики та стажування для  спеціальності «туризм» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, а також – Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ на базі туроператорського підприємства «ANEX TOUR» у Туреччині.

За час заходу студенти доповіли про виконані завдання практичної підготовки, отримані професійні уміння й навички, а також поділилися особистим враженням щодо організації практичної підготовки та її проведення. Вони наголосили, що проходження практики та стажування в «ANEX TOUR» надало їм можливість підвищити власний рівень професійного розвитку.

Після звіту здобувачів освіти учасники заходу обговорили перспективні напрями подальшої співпраці з туроператорським підприємством. Присутня на заході директорка регіонального офісу «ANEX TOUR» Наталія Величко висловила свою думку щодо перебігу практики та зазначила про можливості відкриття нових для студентів напрямів для практики і стажування, таких як Єгипет і Домініканська Республіка.

Захід відбувся під керівництвом директорки регіонального офісу «ANEX TOUR» Наталії Величко, доцентки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Анни Сидорук і викладачки Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Лариси Ніколаєвої. Представники ЗНУ висловили подяку стейкґолдеру та сподівання на подальшу плідну співпрацю з «ANEX TOUR».

 

Схожі новини