Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ТОП-100 знакових людей спорту увійшла вихованка ЗНУ Марія Помазан: триває голосування за неї

У ТОП-100 знакових людей спорту увійшла вихованка ЗНУ Марія Помазан: триває голосування за неї

У ТОП-100 знакових людей спорту увійшла вихованка ЗНУ Марія Помазан: триває голосування за неї
03.11.2021 10:03 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Спорт історичний факультет паралімпійці

Факти ICTV представили рейтинг найкращих спортсменів, які у 2021 році здійснили найвагоміший внесок у розвиток українського спорту та уславили нашу державу у світі. У Топ-100 знакових людей спорту увійшла й вихованка ЗНУ, випускниця історичного факультету вишу – чемпіонка Паралімпійських Ігор у Токіо, штовхальниця ядра Марія Помазан.

Варто відзначити, що Марія свого часу була здобувачкою вищої освіти в ЗНУ різних рівнів: від бакалаврату до магістратури. Також до списку включили ще двох спортсменів із Запоріжжя, які зараз виступають за інші регіони – це метальник молота Михайло Кохан і футболіст Едуард Соболь і срібний призер Олімпійських Ігор у Токіо, борець греко-римського стилю Парвіз Насібов. Організатори зауважили, що це – відкрите голосування, де кожен охочий може підтримати одного або кількох спортсменів. Голосування триватиме до 21.11.2021. Щоб проголосувати за Марію Помазан, треба перейти за лінком:

https://top.fakty.com.ua/top/mariya-pomazan

 

 

 

Схожі новини