Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / 23-24 листопада нa 6aзi ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади розвитку економіки, обліку, фінансів, менеджменту та права»

23-24 листопада нa 6aзi ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади розвитку економіки, обліку, фінансів, менеджменту та права»

22.10.2021 09:07 ZNU Zaporizhzhia National University Iнженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні ЗНУ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади розвитку економіки обліку фінансів менеджменту та права»

Пленарне засідання: 23 листопада
Платформа Zoom
До участі у конференції запрошуються науковці, представники бізнесу, держслужбовці, студенти та зацікавлені особи. Учасники до 17 листопада 2021 року мають подати до організаційного комітету на електронну адресу oaoazdia@gmail.com такі документи: заявка учасника, тези доповіді (форма у додатку)

Організаторами конференції виступають кафедра обліку, аналізу, опадаткування та аудиту Iнженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Міністерство освіти і науки України, а також Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Полтавський державний аграрний університет, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Міністерство внутрішніх справ України та Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Тематичні напрями конференції:
- Теоретичні та практичні засади розвитку обліку, оподаткування, аналізу та аудиту
- Сучасні напрямки розвитку фінансів, банківської справи та страхування
- Сучасні концепції менеджменту організацій та адміністрування
- Сучасний розвиток економіки, організації та управління підприємствами
- Математичні методи, моделі та інформаційні технології в сучасній економіці
- Сучасні напрямки розвитку інженерії, науки та техніки
- Передовий досвід проведення економічної, юридичної, будівельної та технічної експертиз
- Концептуально-методологічні аспекти реформування правової системи України

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Обсяг – 2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1, абзацний відступ – 1,25, всі поля – 2 см.
У тексті необхідно використовувати лапки лише такого зразка: «», а також розрізняти символи дефісу (-) та тире (–). Текст набирається без ущільнення та переносів, на всю ширину сторінки. Кожен рисунок і надписи до нього включаються до тексту у вигляді одного графічного об’єкта з необхідним обтіканням, прив’язаністю до тексту та вирівнюється по центру. Відцентровуються також назва публікації та «Література». Література оформлюється за ДСТУ 2015.

Тези доповіді мають містити обґрунтування актуальності проблеми, ступінь її вивченості в науковій літературі, мету дослідження, основні результати дослідження автора (співавторів), висновки та пропозиції, список використаної літератури.
Відповідальність за якість тез і достовірність даних покладається на авторів.
Робоча мова конференції: українська.
За матеріалами конференції планується випуск електронного збірника тез доповідей та розсилка його учасникам після роботи конференції.
Більш детальну інформацію щодо конференції можна отримати на кафедрі ОАОА ІННІ ЗНУ за адресою: вул. Добролюбова 10 (навчальний корпус №11), ауд. №311 або за телефонами:
067 790 41 47; 099 250 18 22 (завідувачка кафедрою: Меліхова Т.О. );
097 393 26 38 (доцентка: Подмешальська Ю.В.),
(061)227-12-25 (старша лаборантка кафедри: Бандуренко Т.А.).


zayavka.pdf
priklad_oformlennya_tez.pdf

Схожі новини