Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць – переможець конкурсу «Освітні гранти» для викладачів університетів від «SoftServe»

Доцент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць – переможець конкурсу «Освітні гранти» для викладачів університетів від «SoftServe»

Доцент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Геннадій Коломоєць – переможець конкурсу «Освітні гранти» для викладачів університетів від «SoftServe»
08.11.2021 09:11 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут проєктна діяльність конкурс перемога

Доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Коломоєць виборов перемогу в конкурсі «Освітні гранти» для викладачів університетів від глобальної ІТ-компанії «SoftServe».

У межах проєкту викладачі з майже 50 українських університетів подали 84 заявки щодо курсів із великих даних, економетріки, дизайну, управління ІТ-проєктами, машинного навчання, дизайну мислення у проєктуванні застосунків та інших. Журі визначало переможців за такими критеріями:

- інноваційність ідеї, її цілісність і масштаб

- регіональний складник ;

- навчання студентів компетенцій, які потрібні в реальних проєктах;

Фіналістами стали 5 викладачів. Крім доцента інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету, це – представники Національного університету «Львівська Політехніка», Чернівецького національного університету, Криворізького державного педагогічного університету. Програма передбачає грошову підтримку в розмірі $2000 кожному з п'яти переможців для розробки нового або оновлення технічного курсу, який уже існує на сьогодні на базі вишу.

Представники Запорізького національного університету, зокрема інженерного навчально-наукового інституту, вітають шановного Геннадія Коломойця з перемогою та бажають йому успішної реалізації всіх планів і задумів і нових здобутків у майбутньому!

 

Схожі новини