Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівник «Запорізького центру розслідувань» провів майстер-клас для четвертокурсників факультету журналістики

Керівник «Запорізького центру розслідувань» провів майстер-клас для четвертокурсників факультету журналістики

Керівник «Запорізького центру розслідувань» провів майстер-клас для четвертокурсників факультету журналістики
08.11.2021 14:46 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес майстер-клас зустріч із роботодавцем

Керівник «Запорізького центру розслідувань» Сергій Сидоров провів майстер-класі з аналітики «Як місцевий бюджет пов'язаний з місцевою політикою» для здобувачів вищої освіти факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Онлайн-зустріч зі студентами 4 курсу пройшла в межах курсу «Аналітична журналістика» (викладачка – Наталія Виговська).

Так, Сергій Сидоров розповів про те, як влада використовує місцеві бюджети для контролю депутатів та отримання вигоди, а також, як за допомогою документів на сайтах міськрад можна знайти зв’язок між діями депутата та його мотивацією і прихованими інтересами. Також керівник «Запорізького центру розслідувань» показав студентам, як можна дослідити і верифікувати заяви та дії народних депутатів за допомогою коштів з держбюджетів, які розподіляються на місцеві бюджети.

Водночас Сергій Сидоров запросив студентів, яким цікава ця тематика, на проходження практики в Запорізькому центру розслідувань, а також запропонував підтримку в підготовці й публікаціях проєктів, які можуть підготувати студенти факультету журналістики.

«Журналісти повинні знати, як працює міська рада, як приймаються рішення в міськраді, бо ці рішення можуть вплинути на громаду в майбутньому. На жаль, багато з депутатів насправді мають на меті власну наживу, і, тим паче, нам необхідно розуміти, як це відбувається, аби боротися із цим», - розповіла Марія Падалко, студентка 4 курсу факультету журналістики.

«Мені було цікаво послухати людину, яка має досвід, яким може поділитися зі студентами. Про роботу міської ради потрібно знати, як і мешканцям міста, для того, щоб розуміти політичну ситуацію у своєму місті, так і, безперечно, журналістам, адже важливо знати, де, у кого та яку інформацію можна отримати», зазначила інша здобувачка вищої освіти – Любов Науменко, студентка 4 курсу журналістського факультету.

 

Ілля Рудков,

студент 4 курсу факультету журналістики

 

Схожі новини