Анонси / Новини / Науковцям і здобувачам вищої освіти ЗНУ відкрито доступ до міжнародної бази новин «Access Global NewsBank»

08.11.2021 15:43

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) із 2011 року співпрацює в рамках проєкту «ELibUkr: Електронна бібліотека України», що діє за підтримки Києво-Могилянської Фундації Америки. Завдяки проєкту, науковці ЗНУ мали можливість скористатися ресурсами понад 80 баз міжнародних наукової інформації. Координатор проєкту ELibUkr директор наукової бібліотеки Ніна Чала.

36 університетів України – учасників консорціуму ELibUkr отримали тестовий доступ до міжнародної бази новин Access Global NewsBank. Доступ діє до 1 грудня 2021 р.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів ЗНУ скористатися ресурсами бази даних Access Global NewsBank.

Newsbank пропонує повну колекцію надійних джерел новин, що охоплюють широкий спектр тем і проблем.

NewsBank – це архів засобів масової інформації, який об'єднує статті з газет, блогів, стенограми трансляцій тощо. Маючи десятки мільйонів статей, NewsBank є однією з найповніших баз новин у світі.

Надаючи повнотекстовий доступ до міжнародних газет та понад півмільярда новинних статей, цей унікальний онлайн-ресурс підтримує широкий спектр академічних дисциплін, включаючи політологію, журналістику, англійську мову, історію, екологічні дослідження, соціологію, економіку, освіта, бізнес, охорону здоров'я, суспільні науки тощо.

Незалежно від того, чи хочете ви досліджувати поточні події, переглядати тематичні колекції або отримати доступ до архівів вісімнадцятого століття, ви знайдете достовірні результати з NewsBank.

База даних містить архів ЗМІ національного та міжнародного рівнів та джерела інформації, відсутні в інших джерелах.

Тестовий доступ до NewsBank передбачає роботу за IP-адресами університету та логіном і паролем для віддаленої роботи з базою даних під час дистанційної форми навчання.

Інформація про доступ до NewsBank у навчальних корпусах і відділений (посилання, логіни і паролі) надіслана системою електронного документообігу факультетам та інженерному навчально-науковому інституту.

Для індивідуального отримання логіну та пароля для віддаленої роботи з базою даних NewsBank просимо звертатись до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

Детальніше про NewsBank

Наукова бібліотека