Анонси / Новини / Здобувачів вищої освіти ЗНУ запрошують взяти участь у міжнародній програмі академічного обміну

08.11.2021 17:03

До уваги здобувачів вищої освіти Запорізького національного університету. Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2022-2023 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE) 2022-2023. Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

p>Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями. Учасникам програми, які планують навчання в США за спеціальностями юриспруденція або медицина, пропонується вивчення тільки базових курсів із вищезазначених спеціальностей.

Компонент програми UUAESE, що спонсорується Посольством США в Україні,  має на меті покращити академічні знання та навички учасників програми у галузях STEM (природничі науки, технології, інженерні спеціальності і математика) та підприємництво. Студенти, які навчаються на цих спеціальностях у вишах України заохочуються брати участь в конкурсі UUAESE. Навчання в університетах Сполучених Штатів Америки триватиме один академічний семестр без отримання ступеню.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD з компонентом UUAESE передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, оплату вартості навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в закладі вищої освіти України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) на час проведення конкурсу;
  • бути старше за 18 років на момент 1 серпня 2022 року;
  • мати повну середню освіту, отриману в Україні;
  • бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;
  • мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;
  • володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • мати можливість почати навчання у США з серпня 2022 року або січня 2023 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на більш пізній термін;
  • відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США;
  • повернутися в Україну після завершення Програми та продовжити навчання в українському університеті.

Кінцевий термін подання анкет – 6 січня, 2022 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом).

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: KyivUGRAD@state.gov  та на сайті https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/global-ugrad-uk/