Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінари: «Відкрита наука України крізь призму “Web of Science”, “Web of Science Core Collection” – звіт за 2021 рік»

Науковців ЗНУ запрошують на вебінари: «Відкрита наука України крізь призму “Web of Science”, “Web of Science Core Collection” – звіт за 2021 рік»

11.11.2021 13:52

Національну передплату на міжнародну наукометричну базу даних Web of Science для університетів і наукових установ України продовжено до 31 травня 2022 року. Окрім доступу до «Web of Science» в локальній мережі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), існує можливість для користувачів налаштувати віддалений доступ. Компанія «Clarivate» запрошує та чекає на науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти ЗНУ на чергових вебінарах українською.

Усі заходи безкоштовні, на платформі WEBEX, за умови прослуховування 90 % основного часу вебінару надсилається сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями.

Проводить Ірина Тихонкова, к.б.н., консультантка з регіональних рішень «Clarivate».

11 листопада 2021 р., 16:15–17:15

Тема: Відкрита наука України крізь призму Web of Science

Тези: Темою цьогорічного тижня відкритого доступу, що пройшов 25-31 жовтня 2021 року була "It Matters How We Open Knowledge: Building Structural Equity". На вебінарі розберемо, що таке відкритий доступ, відкрита наука, які види є, які складнощі можуть виникати у вчених та організацій у зв'язку з імплементацією плану S, як змінилася вартість публікацій. На прикладі робіт українських науковців і сусідніх країн за даними бази Web of Science Core Collection і аналітичної система InCites оцінемо як впливає відкритість публікацій на подальшу цитованість робіт і чи дійсно ми маємо рівні можливості завдяки відкритому доступу. Де знайти видання відкритого доступу й ті, де публікація безкоштовна. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021 р., 16:15–17:15

Тема: Web of Science Core Collection – звіт за 2021 рік

Тези: Новий інтерфейс Web of Science Core Collection, з’явився наприкінці 2020 року та співіснував із класичним. Навесні новий інтерфейс став основною версією, що відкривається за замовчуванням, поступово всі функції, які були в класичному інтерфейсі, стали доступні в новому й запрацювали додаткові. На вебінарі розглянемо всі оновлення, що відбулися протягом 2021 року. Застосуємо старі та нові можливості для пошуку, збереження аналізу наукової інформації. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/38v8WrB

YouTube канал з записами вебінарів: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт: https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Із питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека