Анонси / Новини / Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання запобігання порушенням прав дитини: вітчизняний та зарубіжний досвід»

15.10.2021 14:46 ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання запобігання порушенням прав дитини: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Дата: 20 листопада
Час: 9.00-9.45 (підготовка, підключення учасників конференції),
10.00 – 12.00 (відкриття конференції, пленарне засідання)
Форма проведення: очно-дистанційна

Організаторами заходу виступають: Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), Міжнародна асоціація медичного права, Міжнародний комітет з прав людини, Класичний приватний університет, ГО «Добра Дія-Запоріжжя», Координатор ПРООН з цілей сталого розвитку в Запорізькій області, Lawrence Berkeley National Laboratory and University of California, Berkeley, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Запорізький державний медичний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Запорізький окружний адміністративний суд, Управління патрульної поліції в Запорізькій області, Асоціація дитячих та сімейних психологів України.
До участі в міжнародній науково-практичній конференції запрошуються наукові співробітники, вчителі, студенти, аспіранти та молоді науковці, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у галузі права та психології. Конференція присвячена Всесвітньому дню дитини, який святкується щорічно 21 листопада.
Мета проведення конференції:
1) обговорення актуальних проблем реалізації та вдосконалення організаційно-правових засад запобігання порушенням прав дитини, у тому числі насильству (булінгу), узагальнення наукового й практичного досвіду їх розв’язання;
2) забезпечення вченим, здобувачам і практичним працівникам-юристам, психологам доступу до інформації про реалізацію правової реформи у світі та Україні, вдосконалення юридичної, психологічної науки, зв’язок теорії і практики, гармонізацію національного законодавства з міжнародним правом;
3) сучасна практика та особливості правового регулювання сурогатного материнства в Україні та світі.
Питання для обговорення на конференції:
- запобігання порушенням прав дитини, в тому числі булінгу: міжнародно-правовий аспект і досвід зарубіжних країн;
- організаційно-правові засади діяльності суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії булінгу та порушенню інших прав дитини;
- теоретичні й практичні аспекти юридичної відповідальності за порушення прав дитини, захист прав дітей від насильства в сім'ї;
- порушення прав дитини, як актуальна та глобальна проблема в Україні та світі: кримінально-процесуальні, криміналістичні, психологічні аспекти;
- сучасна практика та особливості правового регулювання сурогатного материнства в Україні та світі.
Матеріали (заявку щодо участі в конференції; тези доповіді (до п’яти сторінок); копію членського внеску про перерахування внеску в розмірі 250 грн (внесення оплати шляхом перерахування коштів на картковий рахунок ПриватБанку 5168757362346340 Лисенко) або 10 доларів для іноземців; для осіб, які входять до оргкомітету, – участь безкоштовна) учасники надсилають до 15 листопада 2021 року на електронну пошту на адресу: good-action.zp@ukr.net. Норми оформлення дивіться у додатках.
Кожному учаснику буде надіслано лист-запрошення та регламент роботи конференції з посиланням на підключення до заходу, на платформі ZOOM, напередодні заходу. За додатковою інформацією звертайтеся до організаційного комітету по електронній пошті good-action.zp@ukr.net

dodatok_1.doc
dodatok_2.doc