Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася онлайн-зустріч зі студентами 4 курсу ОПП «Фінанси і кредит» щодо вступу до магістратури

29.11.2021 12:29 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес вступ до магістратури онлайн-зустріч

Двадцять шостого листопада на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти – студентами 4 курсу ОПП «Фінанси і кредит», на якій обговорювали питання подальшого навчання у магістратурі.

Зі вступним словом до студентів звернулась декан економічного факультету, д.е.н., професорка Алла Череп. Алла Василівна розповіла про новації та особливості вступу до магістратури у 2022 році, зокрема про необхідність проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування у формі ЗНО. Також вона зазначила, що з метою підготовки до складання ЄВІ з іноземної мови у студентів є можливість пройти підготовчі курси на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Запорізького національного університету. Своєю чергою, економічний факультет максимально сприятиме студентам у підготовці до ЄФВВ. Алла Василівна, крім того, поділилась власним закордонним досвідом щодо обмеженої доступності проходження навчання в магістратурі в певних іноземних вишах та підкреслила, що у Запорізькому національному університеті створено всі належні для цього умови.

Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н., професор Анатолій Кущик акцентував увагу присутніх на важливості здобуття магістерського рівня вищої освіти для досягнення високих позицій на сучасному конкурентному ринку праці. Анатолій Петрович наголосив, що попит на висококваліфікованих фахівців із кожним роком тільки зростає, а навчання в магістратурі дозволить поглибити свої знання, зміцнити вміння, навички та бути вдало працевлаштованим. До спілкування також приєдналась д.е.н., професорка Олена Андросова Вона зазначила, що длрофесійний рівень. Вступ до лав магістрів економічного факультету Запорізького національного університету – це саме та можливість, яку варто використати задля подальшої успішної професійної діяльності фахівців ОПП «Фінанси та кредит».

Кураторка студентів четвертого курсу, к.е.н., доцентка Віталія Герасимова висловила впевненість, що вступ до магістратури для присутніх на зустрічі студентів є планомірним та правильним кроком, оскільки вони мають активну життєву позицію, сумлінно та відповідально ставляться до навчання та від кожного заняття прагнуть отримати для себе максимум знань. Саме такий підхід дозволить студентам вдало пройти навчання в магістратурі та стати успішними у сучасному турбулентному середовищі. Наприкінці зустрічі студенти мали можливість поставити запитання до декана та викладачів. Здобувачів вищої освіти також запросили за виникнення потреби звертатись на кафедру фінансів, банківської справи та страхування, де вони завжди знайдуть підтримку у вирішенні питань.

Віталія Герасимова,

к.е.н., доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування