Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для здобувачів освіти ЗНУ організували зустріч з іноземними стейкґолдерами

Для здобувачів освіти ЗНУ організували зустріч з іноземними стейкґолдерами

Для здобувачів освіти ЗНУ організували зустріч з іноземними стейкґолдерами
29.11.2021 15:15 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес зустріч зі стейкґолдерами

Двадцять сьомого листопада в готелі «Khortitsa Palace» відбулася зустріч здобувачів вищої освіти факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму та студентів Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з представниками турецького готелю «Lujo Bodrum». Окрім студентів, на заході були присутні доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Анна Сидорук, викладачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Дарина Люта та викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Лариса Ніколаєва.

Ця зустріч стала можливою, завдяки багатолітній співпраці компанії «Анекс тур» в особі Наталії Величко, директорки його регіонального представництва ,та керівництва ЗНУ, ректора Миколи Фролова, а також директорки ЕПФК Олени Грибанової. Усіх присутніх на заході привітав Fuad Babayev, менеджер по роботі з персоналом. Він провів яскраву презентацію готелю, ознайомив студентів з умовами праці, організаційною структурою закладу та представив співробітників кожного з його підрозділів.

Після презентації у всіх учасників заходу була можливість поспілкуватися з кожним представником департаментів готелю, поставити запитання та продемонструвати власні професійні здібності й рівень володіння англійською мовою.

Варто наголосити, що представники турецької сторони окремо відзначили рівень професійної підготовки запорізьких студентів і запевнили, що вони задоволені зустріччю. Представники факультету фізичного виховання. здоров’я та туризму й Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ подякували співробітникам готелю «Lujo Bodrum» за надання можливості міжнародного співробітництва, а також – представникам готелю «Khortitsa Palace» за комфортну й дружню атмосферу, що панувала під час зустрічі.

 

Схожі новини