Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрантам факультету соціальної педагогіки та психології запропонували підтримку в працевлаштуванні

Магістрантам факультету соціальної педагогіки та психології запропонували підтримку в працевлаштуванні

Магістрантам факультету соціальної педагогіки та психології запропонували підтримку в працевлаштуванні
29.11.2021 15:16 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування онлайн-зустріч Асоціація випускників ЗНУ

Двадцять шостого листопада в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів зі здобувачами вищої освіти – магістрантами факультету соціальної педагогіки та психології. Захід проходив за ініціативи представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Модераторкою заходу стала доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Тетяна Турбар.

Організаторами зустрічі від факультету соціальної педагогіки та психології стали заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка Олена Лещенко та відповідальні за профорієнтацію на кафедрах – доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Тетяна Турбар, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Самсонова та викладачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Уляна Авраменко. Участь у заході взяли близько 70 студентів факультету.

На початку зібрання Галина Микитів привітала всіх учасників і запросила всіх магістрантів приєднатися до «Асоціації випускників ЗНУ», заповнивши форму реєстрації:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Галина Володимирівна розказала про задачі, які ставить перед собою Асоціація та про те, чому варто приєднатися до неї. Крім того, вона запросила магістрантів ознайомитися з матеріалами, розміщеними в рубриці на сайті університету – «Історії успіхів випускників ЗНУ»:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view&site_id=27&lang=ukr&start=&keywords=&tags=&year=&day=&month=&category_id=12528&

Вона зазначила, що університет пишається своїми випускниками й висловила сподівання побачити в цій рубриці історії професійного становлення й учасників зустрічі. Також Галина Володимирівна наголосила, що співробітники відділу займаються допомогою у працевлаштуванні студентів вишу:

https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Охочі можуть ознайомитися з вакансіями або, якщо вони – самі роботодавці, створити їх. Усі здобувачі освіти, які шукають перше місце роботи, можуть звернутися до відділу й отримати необхідну консультацію. Неабияк зацікавила слухачів розповідь Галини Микитів про можливість підвищити кваліфікацію на базі ЗНУ під час методичних семінарів, які викладачі вишу проводять для вчителів шкіл, із котрими університет уклав договори про співпрацю. Йшлося й про можливість продовжити навчання в аспірантурі Запорізького національного університету. Учасники онлайн-зустрічі з великим зацікавленням дізналися про надання одноразової грошової допомоги в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, випускникам денної форми навчання ЗНУ, які здобували вищу освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю за кошти місцевого бюджету. Наприкінці заходу Галина Володимирівна подякувала доцентці Тетяні Турбар, яка організувала зустріч, та магістрантам філологічного факультету. Вона запросили всіх, у кого виникнуть питання, звертатися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Студента нагадали, що їх чекають за адресою:

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Відзначимо, що учасники заходу мали змогу дізнатись і про можливості продовження навчання в аспірантурі (детальна інформація в розділі «Наука» на сайті вишу), і в Центрі післядипломної освіти для підвищення кваліфікації. Крім того, у розділі «Навчання» на сайті можна знайти інформацію про всі освітні центри ЗНУ, які допомагають в опануванні різних іноземних мов та професійних навичок.
Зокрема, студентів магістратури ознайомили з можливостями вивчення іноземних мов на підготовчих курсах у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов для складання ЄВІ при вступі до магістратури на різні спеціальності.
Була надана інформація щодо отримання державної допомоги після закінчення університету та працевлаштування, контакти. Майбутні випускники мали можливість задати питання та отримати відповіді. Окрему увагу начальниця відділу звернула на користь для випускників у приєднанні до соціальних мереж, на яких університет розміщую інформацію.
Напикінці зустрічі Галина Володимирівна побажала студентам успіхів на захисті кваліфікаційних робіт та подальшому працевлаштуванні за фахом.

Схожі новини