Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ тривають профорієнтаційні заходи

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ тривають профорієнтаційні заходи

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ тривають профорієнтаційні заходи
30.11.2021 12:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) гостинно зустрічали нещодавно старшокласників, випускників професійно-технічних училищ та їхніх батьків на Дні відкритих дверей в режимі онлайн.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках проведення якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до здобуття якісної освіти. Особливо корисним цей захід став для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме галуззю діяльності їм варто пов’язати своє життя. Під час онлайн-зустрічі майбутніх студентів традиційно ознайомили з історією коледжу та розповіли про його заснування. Також абітурієнти мали змогу послухати відгуки про навчання випускників коледжу та їх батьків.

«Після отримання диплома, я, завдяки навчанню в коледжі, вже працюю журналістом в одній політичній партії. Коледж надав мені можливість проходження практики, створив умови для розвитку, і тому на сьогодні я вже набув важливих навичок, які успішно застосовую у своєму житті», – розповів випускник ЕПФК 2021 року Богдан Загорулько.

«Моя донька – Христина Новікова, на сьогодні вона – випускниця Економічно-правового коледжу Запорізького національного університету. Ми дуже раді, що обрали цей коледж, бо всі викладачі чудові, вони викладають і в Запорізькому національному університеті, дуже високий рівень знань. Христина його закінчила та збирається вчитися далі. Усім рекомендуємо: це – відмінний коледж», – зазначила мати його випускниці,

«Із дитинства я займаюся спортивними бальними танцями. 3 роки тому я отримав звання майстра спорту України. Я дуже вдячний своїм батькам, куратору та викладачам коледжу, за те, що я успішно поєднував навчання з виступами на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Я мрію стати тренером та працювати з дітьми, адже коледж надав мені фахові знання щодо цієї галузі діяльності», – ділиться своїми планами випускник ЕПФК 2021 року Михайло Бокій.

Про спеціальності, які можна отримати в коледжі, розповіла під час заходу заступниця директорки ЕПФК ЗНУ з навчально-методичної роботи Олександра Данілкіна:

«Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів за наступними спеціальностями: 013 «Початкова освіта»; 012 «Дошкільна освіта»; 231 «Соціальна педагогіка» та 017 «Фізична культура і спорт»наголосила вона.

Додатково Олександра Василівна детальніше розповіла про спеціальність 231 «Соціальна педагогіка»:

«Соціальний педагог – це фахівець, до компетенції якого входить надання педагогічної, соціальної та психологічної допомоги людям, які її потребують Соціальний педагог – це суспільний громадський діяч, експерт, радник, тренер, помічник, друг і психолог. Соціальний педагог організовує виховну роботу з дітьми, молоддю, дорослими. Він виступає посередником і організатором взаємодії між особистістю та соціальними інститутами, здійснює захист прав й інтересів людини. Цей фахівець допомагає у вирішенні конфліктних, проблемних ситуацій», – наголосила вона.

А про спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» говорила викладачка фізичного виховання ЕПФК ЗНУ, кандидатка педагогічних наук Анна Багорка:

«Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» в ЕПФК дарує чудову можливість не лише дбати про власне здоров'я, а й допомагати формуванню гарних звичок у маленьких громадян, що дозволяє приносити конкретну користь суспільству».

«Студенти проходять практику, яка є важливим складником у формуванні якісної підготовки кваліфікованих фахових молодших бакалаврів. Йдеться про такі різновиди практики, як пропедевтична, педагогічна (в закладах дошкільної освіти, у школах) та за фахом роботи. Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» свій практичний досвід отримують від найбільш досвідченіших педагогів та тренерів Запорізького регіону та України», — зазначила керівниця фізичного виховання ЕПФК ЗНУ та майстерка спорту Олена Есаулова.

Заступниця директорки коледжу з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська розповіла про те, що з 2020 року в ЕПФК ЗНУ запроваджено підготовку здобувачів освіти за педагогічними спеціальностями: «початкова та дошкільна освіта». Також Альона Валеріївна наголосила на тому, що зміст підготовки фахівців за цими двома спеціальностями органічно пов'язаний з ідеями Нової української школи. Він забезпечує наступність між дошкільною та початковою освітою в умовах шкільної реформи.

На заході вступникам розповіли не тільки про модернізовану матеріально-технічну базу та унікальний освітній процес коледжу, а й про спорт та дозвілля, які є важливою частиною студентського життя.

 

Кароліна Лемешко,

факультет журналістики

 

Схожі новини