Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ЗНУ увійшли до топ-10 конкурсу «Улюблений online викладач-2021»

01.12.2021 08:57 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту інженерний навчально-науковий інститут конкурс нагорода

Стали відомі результати конкурсу «Улюблений on-line викладач-2021», який організували співробітники газети «Все про бухгалтерський облік». Цього разу до топ-10 увійшли представники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом її завідувачки Тетяни Меліхової.

Тетяна Меліхова в результаті онлайн-голосування опинилася на 9 місці в рейтингу. Нагадаємо, що більше ніж 20 років редакція газети «Все про бухгалтерський облік» плідно співпрацює із закладами вищої освіти України, що готують фахівців економічного напряму. Уже не перший рік за сприяння редакції проходять різноманітні конкурси для студентів. Цей рік не став винятком.

Зауважимо, що задля висвітлення рівня популярності та професійності викладачів ЗВО, сприяння розвитку ініціативності студентської молоді  редакція газети проводить конкурс «Улюблений on-line викладач», ознайомитися з результатами якого можна за лінком: http://student.vobu.ua/

У цьому конкурсі могли  взяти участь студенти будь-якої спеціальності, які захотіли б відзначити улюбленого викладача чи викладачку. Приємно, що студенти інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. М. Потебні Запорізького національного університету високо цінують представників кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту, зокрема її завідувачку Тетяну Меліхову. Серед іншого, це свідчить про високий рівень викладання, який характерний для ЗВО в умовах карантинних обмежень.

Як зазначає сама Тетяна Олегівна, представники кафедри вже не перший рік плідно співпрацюють із газетою «Все про бухгалтерський облік», зокрема вони беруть участь у заходах, організованим цим виданням. Та саме в цьому конкурсі вони взяли участь вперше. Тетяна Меліхова радіє почесній нагороді та вдячна всім, хто доклав зусиль для отримання такого результату.