Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / ВСТУП-2022: абітурієнтів інформують про час, відведений на виконання тестів ЗНО

ВСТУП-2022: абітурієнтів інформують про час, відведений на виконання тестів ЗНО

01.02.2022 10:22

За ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка консультаційних проєктів щодо інформування про вступ-2022! Для того, щоб зустріти новий навчальний рік вже студентами омріяної спеціальності, потрібно подолати кілька етапів вступної кампанії. Один із перших – вчасно зареєструватися на участь у ЗНО. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Серед іншого, зробити цей важливий крок можна, завітавши до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету, адже виш виступає пунктом реєстрації. Тут вступники отримають консультаційну та практичну допомогу.

Час, відведений на виконання завдань тестів ЗНО у 2022 році:

 

120 хвилин – математика (рівень стандарт)

 

150 хвилин – українська мова, іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька, біологія, географія, історія України, хімія

 

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДО УЧАСТІ В БЕЗКОШТОВНИХ ПРОБНИХ ТРЕНІНГАХ ІЗ ЗНО

За детальною інформацією можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя,вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU 

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber