Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Здобувачі вищої освіти філологічного факультету запрошують охочих приєднатися до акції «Подаруй дитині свято»

Здобувачі вищої освіти філологічного факультету запрошують охочих приєднатися до акції «Подаруй дитині свято»

03.12.2021 13:25

Представники філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно щороку організовують благодійну акцію до дня Святого Миколая «Подаруй дитині свято». Вони прагнуть принести не лише подарунки, але й гарний настрій і відчуття новорічного дива тим дітям, які найбільше потребують підтримки, зокрема вихованцям дитячих будинків і шкіл-інтернатів. Попри всі карантинні обмеження не став винятком і цей рік.

У планах студентів-активістів філологічного факультету, яких підтримують його науково-педагогічні працівники, – організувати свято для дітлахів із Запорізького дитячого будинку-інтернату (Великий Луг). Вони планують провести святкову онлайн-виставу та підготувати подарунки для дітей.

Захід відбудеться 19 грудня о 15.00 в Запорізькому дитячому будинку-інтернаті (Великий луг).

А зараз представники філологічного факультету звертаються до всіх, хто прагне стати помічником Святого Миколая. Вони просять про підтримку, яка їм необхідна, щоб подарувати дітям незабутнє свято. Про подробиці можна дізнатися, звернувшись до голови студентської ради філологічного факультету Ганни Пешнограєвої за тел. 0685976741.