Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті для здобувачів вищої освіти влаштували конкурс-олімпіаду «Кращий знавець хімії»

07.12.2021 15:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес практика наукова діяльність конкурс-олімпіада

Третього грудня на кафедрі хімії біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся науковий захід (конкурс-олімпіада) «Найкращий знавець із хімії». Його організувала в рамках проходження педагогічної практики магістрів І курсу спеціальності 102 «Хімія» Тетяна Таркан. Участь у конкурсі-олімпіаді взяли студенти-бакалаври 1 курсу спеціальності 102 «Хімія». На заході були присутні декан біологічного факультету, д. фарм. н., професорка Людмила Омельянчик, заступниця декана з наукової роботи, к. б. н., доцентка Віра Копійка та інші викладачі кафедри хімії.

Метою проведення заходу стало сприяння формуванню знань із хімії, узагальнення та закріплення отриманих раніше знань у нестандартній обстановці, підвищення стійкого пізнавального інтересу студентів до хімії, розвиток вміння вибудовувати ланцюг логічних суджень. А ще – вдосконалення здібностей до публічного представлення отриманих даних, ораторського мистецтва, чіткості та правильності мови, уміння працювати в малих групах, координувати діяльність учасників і взаємодіяти в межах малої групи для досягнення поставленої мети.

Практикантці відразу вдалось встановити контакт із групою, зацікавити та організувати роботу студентів. Поставлені цілі реалізовані в повному обсязі. Усі студенти виявляли активність, запитання конкурсу-олімпіади дібрали відповідно до віку та обсягу знань, якими повинні володіти студенти 1 курсу. Відповідаючи, студенти спиралися на знання, які були як отримані раніше, так і на ті, котрими вони встигли оволодіти під час навчання на біологічному факультеті. Захід пройшов досить динамічно, студентка-практикантка гідно виявила себе як викладачка та керівниця наукового заходу.