Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ розпочали роботу підготовчі курси для вступників

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ розпочали роботу підготовчі курси для вступників

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ розпочали роботу підготовчі курси для вступників
07.12.2021 15:41 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій профорієнтаційна діяльність підготовчі курси

У ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету» (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про тих, хто бажає стати студентами коледжу. Саме тому з 4 жовтня 2021 року чимало школярів почали навчатися на шестимісячних підготовчих курсах при ФКБХТ ЗНУ.

Відвідуючи підготовчі курси, юнаки та дівчата мають можливість систематизувати й поглибити свої знання з конкурсних предметів, якісно підготуватись до складання іспитів із математики й української мови, а також – до подальшого вступу й навчання у коледжі. Представники коледжу прагнуть створити для слухачів курсів комфортну атмосферу та адаптувати їх до майбутнього навчання в закладі освіти. Заняття на підготовчих курсах у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету проводять найдосвідченіші викладачі на високому професійному рівні згідно з чинними нормативними документами, за розробленими навчальними програмами.

Підготовка абітурієнтів ведеться у формі курсів вихідного дня (щосуботи), що дуже зручно для них. Представники коледжу бажають успіхів слухачам і натхнення їх викладачам! Підготовчі курси для абітурієнтів – це значний крок уперед на шляху до здійснення мрії стати студентами ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету».

Шановні абітурієнти, зверніть увагу, що набір на підготовчі курси не припиняється. Також продовжується набір на трьохмісячні курси (з лютого по квітень). З усіх питань, пов’язаних із роботою підготовчих курсів, звертайтеся за адресою: Шкільна, 1. Довідки за телефоном: 0965104897.

 

Схожі новини