Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті обрали голову Наукового товариства студентів та аспірантів

На економічному факультеті обрали голову Наукового товариства студентів та аспірантів

На економічному факультеті обрали голову Наукового товариства студентів та аспірантів
08.12.2021 13:36 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет наукова діяльність Наукове товариство студентів аспірантів і докторантів вибори студентське самоврядування

Сьомого  грудня відбулися вибори голови Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). На загальних зборах членів Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів економічного факультету студенти ознайомилися з передвиборчою програмою.

У цьому документі зазначили основні напрямки діяльності та перспективи розвитку Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету, види заходів, в яких планується брати участь. А також – шляхи підвищення рівня грамотності при написанні тез, наукових робіт, статей, курсових робіт, дипломних робіт та стимулювання студентів займатися науковою діяльністю, встановлення зв’язків з іноземними університетами й актуальні теми сьогодення для розгляду на науково-практичних конференціях.

Представники виборчої комісії повідомили, що на посаду голови від студентки 2 курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» обрали  Анастасію Сопіну. Економічний факультет привітав студентку та побажав їй успіхів і натхнення в покращенні наукової діяльності факультету та підвищення економічної грамотності серед студентів!

 

Схожі новини