Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету іноземної філології проводять зустрічі зі старшокласниками

Представники факультету іноземної філології проводять зустрічі зі старшокласниками

Представники факультету іноземної філології проводять зустрічі зі старшокласниками
08.12.2021 14:50 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

У рамках профорієнтаційної роботи викладачі факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують зустрічі з одинадцятикласниками з метою проінформувати майбутніх випускників про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті іноземної філології, звернути їхню увагу на переваги Запорізького національного університету, допомогти в професійному самовизначенні випускникам-2022.

Так, 3 грудня 2021 року Юлія Третяк, доцентка кафедри романської філології і перекладу, й Олена Павлюк, доцентка кафедри викладання другої іноземної мови, зустрілися з одинадцятикласниками Василівського ліцею «Сузір’я», завітали у ЗНВК № 16, № 25 м. Мелітополь. 

Юлія Юріївна презентувала кафедру романської філології і перекладу, студентське життя, успіхи та досягнення студентів, які навчаються за спеціальностями «Мова і література (французька)», «Мова і література (іспанська)», «Переклад (французький)». Олена Олегівна детально розповіла про подальші професійні перспективи студентів, які обирають романські мови. Викладачки запросили всіх охочих активно брати участь у заходах, що проводяться факультетом іноземної філології для старшокласників Запоріжжя й області. Вони також запропонували профорієнтаційні матеріали ЗНУ, буклети факультету іноземної філології.

Представники факультету іноземної філології висловлюють сподівання, що такі традиційні зустрічі допоможуть молоді розібратись у різноманітті спеціальностей ЗНУ, наочно оцінити освітні пропозиції університету й визначитись зі своєю майбутньою професією.

 

Факультет іноземної філології

 

 

 

Схожі новини