Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті викладачки факультету менеджменту Карини Шупчинської

Представники ЗНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті викладачки факультету менеджменту Карини Шупчинської

Представники ЗНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті викладачки факультету менеджменту Карини Шупчинської
10.12.2021 16:03 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту некролог

Десятого грудня не стало талановитої вченої, викладачки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Карини Шупчинської.

У 2018 році Карина закінчила математичний факультет Запорізького національного університету та отримала диплом за спеціальністю «Математика», професійна кваліфікація «Математик. Викладач математики». А вже у 2019 закінчила факультет менеджменту Запорізького національного університету – диплом за спеціальністю «Менеджмент», професійна кваліфікація «Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності». На цьому факультеті вона працювала до сьогодні на кафедрі бізнес-адміністрування та зовнішньоекономічної діяльності. Викладала «Практичні та лабораторні заняття з дисциплін», «Історію менеджменту», «Інформаційне забезпечення в менеджменті».

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль, від втрати рідної людини. Викладачі, співробітники та студенти ЗНУ висловлюють щире співчуття рідним, близьким і друзям викладачки кафедри бізнес-адміністрування та зовнішньоекономічної діяльності Карини Шупчинської. Ми поділяємо ваш гіркий біль втрати. Усі, хто знав Каріну Шупчинську в університеті, хто спілкувався з нею, назавжди запам’ятають цю світлу особистість, талановиту людину, завжди ладну прийти на допомогу друзям і колегам. Карину Сергіївну щиро любили й шанували викладачі та співробітники факультету. Її світлий образ назавжди залишиться в нашій пам’яті. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

 

Схожі новини