Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі англійської філології та лінгводидактики ЗНУ пройшов День відкритих дверей

На кафедрі англійської філології та лінгводидактики ЗНУ пройшов День відкритих дверей

На кафедрі англійської філології та лінгводидактики ЗНУ пройшов День відкритих дверей
14.12.2021 09:43 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Представники кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) 11 грудня провели День відкритих дверей на базі Zoom-форматі.

У режимі онлайн абітурієнтам розповіли про наукову й освітню діяльність кафедри, про її освітні програми. А також – про можливості самореалізації випускників в освітянській та інших галузях, про переваги навчання на цій кафедрі. Серед таких «плюсів» згадали про такі: перспективність китайської мови, можливість участі в наукових конференціях, дружна родина викладачів і студентів, наявність бюджетних місць і навчання в носіїв мови.

Абітурієнтам продемонстрували відео студентського дозвілля на кафедрі. Учасники зустрічі розкрили привабливість навчання на представлених спеціальностях факультету іноземної філології ЗНУ. Йшлося й про нові підходи у викладанні іноземної мови, і про міжнародні проєкти, що тривалий час реалізовуються на факультеті завдяки зусиллям науково-педагогічних працівників кафедри. Також студентам розповіли про історію створення та функціонування кафедри, про особливості наукової та освітньої роботи.

Так, під час заходу відзначили, що кафедра англійської філології створена у 1957 році в рамках філологічного факультету. Окремо вона почала функціонувати у 1962 р., а з 1966 року вже – важливий складник ФІФ ( тоді – факультет романо-германської філології). Наукова діяльність кафедри ведеться в рамках декількох загальнодержавних наукових тем: «Методичні інновації в мовній полікультурній освіті», «Сучасна мовна та літературна освіта в полікультурному євроконтексті», «Сучасні освітні технології в методичної підготовки студентів-філологів до міжкультурної комунікації» та міжкафедральних наукових тем факультету іноземної філології Запорізького національного університету: «Когнітивно-дискурсивні аспекти функціонування мовних одиниць», «Розвиток словникового складу германських та романських мов та проблеми перекладу». Усі науково-педагогічні працівники кафедри беруть участь у роботі семінарів-тренінгів в Україні, у міжнародних конференціях, вони мають публікації у вітчизняних та іноземних виданнях, тісно співпрацюють зі студентами та друкують спільні наукові праці.

Під час конференції надали слово й студентам кафедри, які розповіли про особливості навчання та його перспективи. Окрім цього, у конференції брав участь носій китайської мови та викладач школи Конфуція ЗНУ Давід Янг. Він презентував можливості, які виникають під час вивчення китайської мови, зокрема можливість отримання стипендій від Китайської Народної Республіки.

 

Схожі новини