Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ взяли участь у Міжнародному тренінгу з навчання регіональних тренерів України з питань реалізації проєкту «AFLATOT».

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ взяли участь у Міжнародному тренінгу з навчання регіональних тренерів України з питань реалізації проєкту «AFLATOT».

Представники кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ взяли участь у Міжнародному тренінгу з навчання регіональних тренерів України з питань реалізації проєкту «AFLATOT».
14.12.2021 11:34 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність міжнародні тренінги

Із 29 листопада 2021 р. по 01 грудня 2021 р. відбулися зустрічі онлайн представників кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) спільно з Відділом дошкільної освіти МОН України з партнерами Міжнародного освітнього руху «Aflatoun International» на Міжнародному тренінгу з навчання регіональних тренерів України з питань реалізації проєкту «AFLATOT».

Відповідно до Меморандуму про співпрацю в галузі дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та міжнародною фундацією «Aflatoun International» (Королівство Нідерланди), згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України на 2021 рік та з метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників дошкільної освіти з питань реалізації Міжнародного проєкту із соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку (від 3 років до 6) «AFLATOT», з 29 листопада по 01 грудня 2021 р. проходив Міжнародний тренінг із навчання регіональних тренерів України з питань реалізації проєкту «AFLATOT».

У тренінгу взяли участь науково-педагогічні працівники з різних куточків України (одна особа від регіону). До заходу від Запорізького регіону долучилися представники кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ: Алла Курінна, доцентка кафедри, та Ніна Погрібняк, стейкхолдер освітньої програми кафедри 012 «Дошкільна освіта», старша викладачка кафедри дошкільної освіти комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

Тренінг проводили в онлайн-форматі сертифіковані тренери «Aflatoun International» за спеціально розробленою Секретаріатом «Aflatoun International» програмою, якою було передбачено загальні онлайн-сесії та самостійні завдання. За результатами триденного заходу учасники отримали практичний досвід проєктної роботи на пріоритетах та методичних ідеях Міжнародного освітнього руху та міжнародні сертифікати.

Плідна тренінгова робота дозволила кафедрі дошкільної та початкової освіти ЗНУ в рамках професійного партнерства із кафедрою ДО КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР узгодити подальші шляхи щодо включення педагогічних методологій «Aflatoun» у програми підготовки та перепідготовки вчителів з урахуванням Стандарту вищої освіти України за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» (бакалаврський і магістерський рівні) та Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція).

 

prikr__piti-Kurinnaya_Alla_aflatot.pdf

Схожі новини